Taku Tanku - будинок, який можна буксирувати велосипедом

  Спеціально для тих, кому компактний будинок здається занадто громіздким, студія дизайну в Нью-Йорку розробила альтернативу - будинок Taku Tanku з пластикових місткостей для води. У цей будинок на колесах вільно поміщається ліжко і письмовий стіл, а ще його можна транспортувати за допомогою звичайного велосипеда.

Taku Tanku не має душової кабіни і сантехнічних приладів, зате його можна використовувати як укриття від негоди. Загальна площа будинку складає 9 квадратних метрів. Він розрахований на розміщення двох-трьох людей. Для багажу передбачений спеціальний відділ.

Пластиковий будинок на колесах настільки легкий, що його перевезення під силу одній людині. Більше того, його можна причепити до велосипеда, автомобіля чи навіть човна.

Taku Tanku складається з двох місткостей для води. Накопичувальні баки місткістю 3000 літрів кожен сполучені між собою дерев'яним кільцем зі вбудованими вікнами і дверима. За словами авторів проекту, будинок можна використовувати не лише як місце відпочинку і ночівлі, але також як скульптуру, що демонструє роль води в нашому житті.

Освітлення світлодіодне, працює від сонячних батарей. Після збирання, яке практично не займає часу і сил, Taku Tanku готовий до негайного використання. Структурні елементи будинку виготовлені з матеріалів, що підлягають вторинній переробці.

Щоб підтримати тему цікавих будинків, пропонуємо переглянути ще один відеоролик про незвичайні будиночки. Можливо, це надихне Вас на створення власного подібного шедевру :)


Новости науки на украинском языке. Улыбнитесь: Taku Tanku - дом, который можно буксировать велосипедом
Science news in Ukrainian. Smile: Taku Tanku - a house that can be towed by bicycleДжерело: http://hi-news.ru
Категорія: Усміхніться | Додав: Admin (23.08.2014)
Переглядів: 447 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]