Студента накажуть за швидке навчання!?
  Університет прикладних досліджень в економіці та управлінні (FOM), розташований в місті Ессен, подав у суд на свого випускника, який зумів достроково отримати ступінь бакалавра та магістра.

Студент з Ансберга (Arnsberg) Марсель Поль (Marcel Pohl) закінчив інститут у серпні 2011 року. На повний курс навчання для присвоєння обох ступенів він витратив лише 20 місяців або 3 семестри (за даними DAPD, це прирівнюється до чотирьох семестрів). Однак стандартний термін навчання на бакалавра та магістра становить 11 семестрів.

Як писало видання Der Westen, закінчити вуз так швидко Поль зміг завдяки допомозі двох однокурсників, які одночасно з ним відвідували інші лекції, після чого всі троє обмінювалися отриманою інформацією. Якими виявилися успіхи друзів Поля, не уточнюється. Між тим прискорене навчання дозволило студенту заощадити велику частину оплати, оскільки він перерахував гроші тільки за 20 місяців.

Після того як Поль закінчив FOM, йому прийшов лист з вузу, в якому говорилося, що він заборгував оплату до кінця 2011 року в розмірі трьох тисяч євро. однак, як пише Bild, ця сума значно менша повної вартості навчання на бакалавра і магістра, якщо розраховувати її виходячи з повного терміну курсів.

Фото з сайту http://www.sunhome.ru


Новости науки на украинском языке. Улыбнитесь: Студента накажут за быстрое обучение?!
Science news in Ukrainian. Smile: The student will be punished for the short learning?Джерело: http://korrespondent.net
Категорія: Усміхніться | Додав: Admin (16.07.2012)
Переглядів: 497 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]