Штучну гору на даху багатоповерхівки знесуть
  Влада пекінського району Хайдянь зажадала в 15-денний термін знести віллу з штучною горою, яку китайський бізнесмен побудував на даху звичайного житлового багатоквартирного будинку. Якщо власник не демонтує свою забудову самостійно або не підтвердить законність робіт, то зносом займеться муніципалітет.

Як пише газета The Daily Mail, шість років тому Лінь купив пентхаус площею 800 квадратних метрів на останньому поверсі 26-поверхового будинку. Спочатку він просто створив на даху елементи ландшафтного дизайну, розбивши там галявини, доріжки і клумби. Потім Лінь вирішив надати проекту масштабності. Підприємець підняв нагору кілька тонн землі, щебеню, арматури і пластику, створивши навколо пентхауса імітацію скелястої гори із зростаючими на ній деревами та кущами.

Вже декілька років жителі будинку скаржилися чиновникам на проведення незаконних робіт і безперервний навіть вночі шум. За їх словами, створення "гірського вілли" привело до ушкодження комунікацій, а будівлі тепер загрожує обвал. Сам господар - глава однієї з великих медичних компаній Чжан Лінь - на претензії сусідів не реагував, заявляючи, що він просто влаштовує декоративний сад.

Китайські ЗМІ вже охрестили віллу "найобурливішою незаконною забудовою". Щоправда, дивно, як ці ж ЗМІ впродовж кількох років "не помічали" штучної гори на даху багатоповерхівки, і помітили забаганки багатого і впливового бізнесмена лише після початку кампанії боротьби з корупцією у Китаї. До речі, сусіди креативного китайця неодноразово скаржились на незаконну забудову міським властям, однак жодної реакції на їх скарги не було. Чи не нагадує це Вам дещо? :)

Дивимось відеофайли і оцінюємо креативність китайця:
Новости науки на украинском языке. Улыбнитесь: Искусственную гору на крыше многоэтажки снесут

Science news in Ukrainian. Smile: Artificial mount on the roof of skyscraper will be demolished


Джерело: http://lenta.ru
Категорія: Усміхніться | Додав: Admin (23.08.2013)
Переглядів: 472 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]