Італійський художник вирізав будинок і усю його обстановку з дерева
  Венеціанський художник і різьбяр по дереву Лівіо Де Марчі (Livio De Marchi) створив будинок, де усе - від печі до кавника - вирізане з дерева. Всесвітньо визнаний талановитий 69-річний скульптор присвятив усе своє життя створенню унікальних витворів мистецтва, використовуючи тільки молоток, зубило і улюблені види деревини.

Лівіо Де Марчі працює у Венеції, а увесь свій вільний час проводить в заміській резиденції в Беллуно, де буквально усе зроблено руками майстра. Спочатку венеціанський майстер працював з мармуром і бронзою, але пізніше, поекспериментувавши з деревиною, італієць закохався в цей матеріал і щодня творить щось нове, "вдихаючи" нове життя в дерев'яні заготівки. "Дерево завжди було моїм улюбленим матеріалом, воно живе і має свою енергетику, а це дає мені велике задоволення", - розповів 69-річний скульптор під час інтерв'ю місцевим ЗМІ.

Кожні вихідні італієць здійснює прогулянку на своєму водоплаваючому весловому автомобілі навколо рідного Беллуно під захоплені вигуки земляків. "Я люблю свою роботу. І я люблю робити людей щасливими, коли вони бачать і цінують мою роботу", - каже скульптор.

Віртуальний музей і галерею робіт талановитого художника-різьбяра з невичерпним почттям гумору можна відвідати ТУТ.

Дивимось фото і відео про дерев'яні фантазії Майстра:


Новости науки на украинском языке. Улыбнитесь: Итальянский художник вырезал дом и всю его обстановку из дерева
Science news in Ukrainian. Smile: Italian artist carved house and all his setting with trees
Джерело: http://rai77.ru
Категорія: Усміхніться | Додав: Admin (10.03.2013)
Переглядів: 494 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]