20 ефектних варіантів ландшафтного дизайну
Хочемо показати Вам цікаві варіанти ландшафтного дизайну, які створені професіоналами і можуть послужити для вас чудовим прикладом і джерелом натхнення, а окрім того, викликати посмішку.

Сьогодні ландшафтний дизайн став дуже модним і досить динамічно розвивається. З його допомогою можна створити затишний куточок живої природи у саду чи на присадибній ділянці. Починається усе з проектування, далі йдуть ландшафтні роботи, безпосередньо ландшафтний дизайн, благоустрій і озеленення території. Кожен етап включає безліч додаткових робіт, таких як створення штучного рельєфу, влаштування дренажної системи, доріжок і майданчиків, створення водоймищ, висадження дерев і кущів і т.д. Завершальним і найбільш приємним процесом в усьому цьому є, звісно, споглядання і отримання естетичного задоволення від вашого прекрасного саду!

Дивлячись на варіанти ландшафтного дизайну, розумієш, що за цими милими погляду гірками, кущами і деревами прихована величезна праця, що потребує багато часу. На відміну від дизайну інтер'єрів чи промислового дизайну, гідний уваги ландшафтний дизайн неможливо створити за кілька місяців. Однак яка ж це краса!


Кілька відеозамальовок на цю тему:
Новости науки на украинском языке. Улыбнитесь: 12 эффектных вариантов ландшафтного дизайна
Science news in Ukrainian. Smile: 12 spectacular landscape design optionsДжерело: http://blikwomen.com.ua
Категорія: Усміхніться | Додав: Admin (20.04.2013)
Переглядів: 483 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]