Verbatim починає виробництво полімерів для 3D-принтерів

  Компанія Verbatim, виробник пристроїв для зберігання даних, виходить на ринок 3D-друку і продемонструвала полімерні витратні матеріали на основі термопластиків PLA і ABS. У вересні 2014 року в Європі стартують продажі двох видів полімерних витратних матеріалів для 3D-друку від Verbatim: PLA-волокно діаметром 1,75 мм та 3 мм, а також ABS-волокно діаметром 1,75 мм на котушках яскравого кольору вагою в один кілограм.

Уся продукція вироблена в Японії з високоякісних матеріалів з урахуванням вимог, що пред'являються до матеріалів для забезпечення рівномірного і стійкого друку. Пластик поставлятиметься намотаним на котушку, спеціально розроблену для зручності використання і рівномірності подачі полімеру в процесі друку, у вакуумній упаковці.

Технологія 3D-друку дозволяє перетворити практично будь-який фізичний об'єкт на тривимірну модель шляхом послідовного накладення шарів матеріалу в процесі пошарового друку. Індустрія 3D-друку нині перебуває в процесі розвитку: за даними аналітичного агентства Gartner, в 2014 році галузь досягне безпрецедентного зростання - об'єм ринку складе близько 669 мільйонів доларів. На сьогодні нові технологічніші моделі 3D-принтерів все частіше стали застосовуватися не лише провідними промисловими підприємствами і бізнес-структурами, але і звичайними користувачами вдома, в школах та університетах.

Зображення з сайту http://factorybay.ru


Новости науки на украинском языке. Технологии: Verbatim начинает производство полимеров для 3D-принтеров
Science news in Ukrainian. Technology: Verbatim starts production of polymers for 3D-printersДжерело: http://cybersecurity.ru
Категорія: Інформатика, технології | Додав: Admin (23.08.2014)
Переглядів: 342 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]