SanDisk випускає карту пам'яті на 512 Гб

  Виробник пристроїв для зберігання даних SanDisk анонсував створення наймісткішої в історії карти пам'яті формату microSD. Новинка має місткість 512 Гб.

Продукт орієнтований на специфічні потреби і має вузьку нішу - адже ціна карти становить 800 доларів. Як розповіли в SanDisk, випуск 512-гігабайтної карти був приурочений до 10-річчя з моменту випуску першої карти пам'яті micrSD. Тоді місткість карти була в 1000 разів менше - 512 мегабайт. У компанії вважають, що SD-карти у перспективі потенційно можуть вміщувати в себе до 2 терабайт даних.


За словами розробників, нова карта на 512 Гб призначена для зберігання 4K-відео. РОздільна здатність 4K-відео вчетверо перевищує здатність FullHD і, залежно від рівня компресії, хвилина відеозапису 4K може займати до 5 Гб дискового простору. В той же час, карта пам'яті може містити в собі до 30 годин звичайного HD-відео.

Джон Делейні, старший аналітик мобільного ринку в компанії IDC, говорить, що інновації в системі зберігання даних критично важливі для майбутнього розвитку мобільних пристроїв, оскільки переважна більшість користувачів смартфонів і планшетів зберігають зняті відео і фото локально, а не в хмарі. Крім того, ряд користувачів з міркувань конфіденційності не хоче чи не може зберігати дані на віддаленому сервері.


Новости науки на украинском языке. Технологии: SanDisk выпускает карту памяти на 512 Гб
Science news in Ukrainian. Technology: SanDisk produces a memory card of 512 GBДжерело: http://cybersecurity.ru
Категорія: Інформатика, технології | Додав: Admin (14.09.2014)
Переглядів: 356 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]