Надрукована на 3D-принтері вітряна турбіна вироблятиме до 300 Вт енергії

  Нещодавно була представлена вітрова турбіна Trinity, за допомогою якої можна заряджати свій смартфон чи фотоапарат, коли ви перебуваєте в поїздці чи в поході. Однак Trinity здатна виробляти лише невелику кількість електроенергії, якої не вистачає для заряду ноутбуків чи побутової техніки.

Польська компанія Omni3D, що спеціалізується на виробництві 3D-принтерів, представила на Kickstarter портативну вітрову турбіну AirEnergy 3D, надруковану на 3D-принтері, яка здатна виробляти до 300 ватів електроенергії. Цієї потужності вистачає для заряду смартфонів, ноутбуків та інших пристроїв, які не працюють на сонячних батареях чи на термоелектричних системах.

Для того, щоб компанія успішно змогла розпочати масове виробництво прототипу AirEnergy 3D, вона повинна зібрати на Kickstarter трохи більше 30 тисяч доларів. На даний час розробники Omni3D вже зібрали близько половини цієї суми, 16 тисяч доларів.

Поява на ринку першої вітрової турбіни вартістю 484 долари очікується в лютому наступного року. Однак розробники планують понизити її вартість до 350 доларів.

AirEnergy 3D буде складно продавати в розвинених країнах, які можуть обходитися надійнішими методами для заряду своїх пристроїв. Але проект може розвинутися в регіонах, де електрика в дефіциті. Компанія пообіцяла, що заздалегідь надрукований комплект буде переданий одному з міст Африки.


Новости науки на украинском языке. Технологии: Напечатана на 3D-принтере ветряная турбина будет производить до 300 Вт энергии
Science news in Ukrainian. Technology: Printed on the 3D-printer wind turbine will produce up to 300 watts of powerДжерело: http://hi-news.ru
Категорія: Інформатика, технології | Додав: Admin (23.08.2014)
Переглядів: 403 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]