Microsoft анонсувала технічну версію Windows 10

  Наступна версія операційної системи Microsoft називатиметься Windows 10. Про це повідомили представники компанії на зустрічі з журналістами в Сан-Франциско. На ній було заявлено, що розробники нової ОС вирішили перескочити дев'яту версію продукту і використовувати напрацювання, котрі готувалися для неї, в новому варіанті системи. Як уточнюється, в новій ОС будуть відновлені деякі колишні традиційні функції, котрі були відсутні в попередній ОС Windows 8, що викликало невдоволення користувачів.

У Microsoft врахували ці побажання і завірили користувачів в тому, що при роботі з новою версією системи у них не буде проблем, незалежно від того, якою ОС Windows вони користуються нині. Зокрема, буде повернено меню "Пуск", котре було в Windows 7, але візуальне позначення функцій збережеться у форматі Windows 8. Як повідомили в компанії, "буде забезпечена впізнаваність Windows 7 при додаванні переваг Windows 8".

Попередня технічна презентація нової ОС пройде для "обмеженої кількості відібраних користувачів". Випуск же нової версії системи планується на середину 2015 року. Успіх нової ОС, як відмічають експерти, надзвичайно важливий для Microsoft і її генерального директора Сатьї Наделли, котрий повинен показати, що компанія впроваджує нововведення без збитку для вже накопиченого нею корисного досвіду.

Ключовою особливістю нової Windows буде універсальність - одна і та ж система зможе показувати користувачеві різний інтерфейс залежно від того, який пристрій і в якому режимі він використовує. При цьому у системи буде єдиний магазин універсальних Windows-додатків, а у розробників - єдиний інструментарій для їх створення. Написавши додаток один раз, розробники зможуть надати його користувачам будь-яких типів пристроїв - від консолі Xbox до гаджетів "Інтернету речей" і, зрозуміло, комп'ютерів, планшетів та смартфонів. "Windows 10 забезпечить потрібний досвід на потрібному пристрої в потрібний час", - заявив на презентації віце-президент Microsoft по операційних системах Тері Майєрсон.

Windows 10 призначена в основному для бізнес-додатків, однак застосовна і на особистих ПК, повідомив Майєрсон. Microsoft описує Windows 10 як "найбільш потужну платформу в історії". За словами топ-менеджера компанії Джо Бельфіоре, мільйони людей продовжують використовувати Windows 7, і Microsoft хотіла б зробити їх перехід на Windows 10 менш хворобливим, узявши багато що з Windows 7.

IT-експерти зможуть викачати попередню версію Windows 10 для тестування з 1 жовтня, а пізніше отримувати оновлення системи у міру їх виходу і ділитися своїми відгуками з розробниками Microsoft. Однак Джо Бельфіоре у відеоролику про технічну версію Windows 10 підкреслив, що вона "сира" і не призначена для недосвідчених користувачів.


Зображення з сайтів http://hi-news.ru , http://www.techspot.com


Новости науки на украинском языке. Технологии: Microsoft анонсировала техническую версию Windows 10
Science news in Ukrainian. Technology: Microsoft announced the Windows 10 Technical previewДжерело: http://cybersecurity.ru
Категорія: Інформатика, технології | Додав: Admin (05.10.2014)
Переглядів: 394 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]