LDS: "сенсорний" екран з туману

  Нещодавно презентований пристрій Leia Display System (LDS) виглядає як великий сенсорний екран, але має одну дуже важливу відмінність: екран тут не твердий, він складається з туману. Така особливість дає можливість в буквальному розумінні ходити через екран, управляти проектованими на нього зображеннями чи взаємодіяти з дисплеєм усім тілом.

В першу чергу LDS створений для використання в маркетинговій сфері і для різних показових заходів. Екран з туману відмінно впишеться в обстановку різних презентацій, показів мод і навіть нового автомобіля Mercedes, в чому ви можете переконатися, подивившись фотографії і відео нижче.

Компанія LDS у рамках презентації пристрою коротко поділилася про те, що систему можна використовувати не лише в рекламних акціях, але і в ігровій сфері, а також багатьох інших, наприклад, як майданчик для архітектурних презентацій.

У технічній конструкції LDS немає нічого складного. Система конструкційно є квадратною рамкою, в якій створюється туман. Спрямований на цей туман проектор утворює зображення, а маніпулювати цими зображеннями дозволяє інтегрована система управління жестами.

На жаль, оскільки за допомогою LDS можна створити лише плоскі 2D-зображення, то її не можна назвати голографічною установкою. До того ж базовий концепт проектування зображення на туман теж не є чимось новим. У минулому, наприклад, були такі штуки, як MisTable. Проте LDS за якістю проектованої картинки перевершує усі попередні напрацювання в цьому напрямі. Точність зображення дійсно вражає і дозволяє навіть писати чи малювати руками в повітрі.


Зараз LDS виробляється в двох версіях. Компактніша система LDS S-95 пропонує розміри 95 x 65 сантиметрів, а розміри більшої LDS X-300, розрахованої на великі презентації, мають до 3 x 2,5 метри. Окрім цього, система пропонує можливості підключення декількох LDS X-300, що у результаті дозволить створити дійсно величезний екран.

Під час роботи версія S-95 споживає 400 мілілітрів дейонізованої води за годину. У свою чергу, версія X-300 може використовувати до 4-х літрів такої води.


Новости науки на украинском языке. Технологии: LDS - "сенсорный" экран из тумана
Science news in Ukrainian. Technology: LDS - "touch" screen of fogДжерело: http://hi-news.ru
Категорія: Фізика | Додав: Admin (12.10.2014)
Переглядів: 566 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]