Вільногірська загальноосвітня школа №5
Понеділок, 19.11.2018, 03:54
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS


Тільки Українське радіо-онлайн

Меню сайту

Запитуйте - Відповімо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук по сайту

Календар новин
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода у Вільногірську

ПРО ПРОБНЕ ЗНО

 
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, що дає можливість ознайомитись із процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
 
Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання забезпечують регіональні центри оцінювання якості освіти. Для Дніпропетровської області адреса такого центру така: http://dneprtest.dp.ua
 
Пробне тестування відбувається з дотриманням процедур і технологій, що застосовуються під час проведення зовнішнього незалежного
оцінювання. Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання виконують тести, що відповідають вимогам програм зовнішнього незалежного оцінювання з певних предметів.
 
Для участі у пробному тестуванні учасники повинні попередньо зареєструватись у регіональному . Детальна інформація щодо порядку реєстрації розміщується на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
 
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування в усіх регіонах України єдина і встановлюється ЦОЯО. У разі неявки на тестування сплачені за послугу кошти не повертаються.
 
Допуск особи до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:
 • паспорта (свідоцтва про народження);
 • запрошення для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні;
 • квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку балів, на основі яких вони зможуть самостійно визначити тестовий бал. Майбутні абітурієнти матимуть можливість визначити результат за шкалою 100-200 балів.
 
НАВІЩО ВАМ ПОТРІБНЕ ПРОБНЕ ЗНО?
 • Пробне тестування дозволяє вам збагнути, як варто розподіляти час: скільки вам потрібно буде на мову, скільки на літературу, творче завдання, скільки на перевірку і перенесення в бланк відповідей. Хтось може затягнути і не встигнути, а хтось – зробить надто швидко і аби-як.
 • Таке тестування дозволить вам побачити, що ви знаєте добре, що треба підтягнути – часу на це буде ще достатньо.
 • Ознайомитися зі структурою тесту і  типами завдань можна і вдома (наприклад, з української – на моєму блозі), проте немає нічого кращого, як попрактикувати виконання різних типів завдань у екстремальних умовах – з обмеженням часу і без чаю з печивком під рукою.
 • Під час пробного тестування можна перевірити, скільки правильних відповідей ви зможете вгадати.
 • Хтось любить писати олівцем, хтось кульковою синьою ручкою – навіть щоб повчитися ставити гарні хрестики і писати чорною ручкою, варто сходити на пробне.
ЧОГО ОЧІКУВАТИ В ПУНКТАХ ЗДАЧІ ПРОБНОГО ЗНО 
 • Процедура проведення пробного тестування практично не відрізняється від проведення основної сесії ЗНО. Після реєстрації на пробне тестування майбутній вступник повинен відвідати персональну сторінку на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти та роздрукувати звідти запрошення на участь у пробному ЗНО. У запрошенні буде вказано місце проведення тестування (може бути два різних місця - на кожну дату своє).
 • Бажано поїхати за вказаною адресою заздалегідь. Це дозволить уникнути однієї великої проблеми – запізнення на тест через неправильний розрахунок часу. Бажано зайти до приміщення, де має проходити тестування і спитати, чи буде воно тут проводитися.
 • Для проходження пробного тестування необхідно взяти із собою паспорт (або свідоцтво про народження), запрошення на ЗНО та квитанцію про оплату пробного ЗНО, кулькову чи гелеву ручку (а краще дві) з чорнилом чорного кольору. У пункті тестування заглянути у  «Алфавітний список учасників пробного тестування» (перед входом). Далі – знайти себе у списку і подивитися номер аудиторії та місця. Всі столи в аудиторіях повинні бути пронумеровані. Телефони під час написання пробного ЗНО мають бути вимкнені, інші речі – лежати  на спеціальному столі (зазвичай біля входу в аудиторію).  
 • Інструктор повинен зачитати права та обов'язки, і вступник під номером 3 (або наступний за ним, якщо третього немає) розписується в протоколі про непошкодженість пакета з тестовими завданнями. Після цього кожному роздаються бланки відповідей, на бланк наклеюється штрих-код. У кожного учасника – свій номер.
 • Коли роздадуть тестові зошити, потрібно перевірити, чи збігається номер зошита з номером робочого місця (мають збігатися номери: робочого місця, штрих-коду на бланку відповіді і зошиту). Номер зошита на бланку відповіді позначається хрестиком чорною ручкою у відповідному полі.
 • Після цього інструктор пише на дошці час початку і закінчення тесту (українська мова та література, а також фізика - 180 хвилин; математика, історія України, географія, російська мова, хімія - 150 хвилин; іноземні мови і біологія - 120 хвилин). Після закінчення тесту повідомлять, що результати повинно підрахувати самостійно і нададуть для цього інформаційний листок «Як визначаються результати ЗНО з предмету». Також повинні  видати «ключі» до бланка. Тестові зошити особи, котрі складали пробне ЗНО, також забирають із собою. За «ключі» та інформаційний листок необхідно розписатися в протоколі.
 • Якщо учасник запізнився або приїхав без всіх необхідних документів, його, відповідно, не допускають до пробного тестування. У такому випадку після закінчення тесту він матиме право протягом трьох днів забрати у відповідального співробітника пункту тестування свої матеріали (тестовий зошит, бланки відповідей, «ключ» до відповідей і пам'ятку).
НАШІ ПОРАДИ
 • Очевидно, ви не зможете потрапити на всі предмети, які будете складати. Вибирайте так:
  • або найважливіші для вас тести (українська і профільний, наприклад);
  • або ті, які мають найзаплутанішу структуру, включають найрізноманітніші типи завдань, в тому числі відкриті відповіді (українська, математика тощо).
 • Тести, на які ви не потрапите, можете купити, наприклад, разом із друзями, або домовитися з однокласниками і мінятися різними предметами.
 • Знаю дуже багато випадків, коли абітурієнти приходять на пробне, просто щоби розважитись-посидіти-помалювати, забрати тестовий зошит і кинути його вдома в шухляду. 89 гривень це не коштує! Використайте цю можливість з максимальною користю!
 • Коли записуєтесь на пробне, а потім підете на нього, поставте перед собою чіткі цілі, для чого це вам. ТІЛЬКИ ТОДІ пробне тестування дасть результат.
 • На пробному намагайтеся поводити себе максимально так, як це буде у день ЗНО. Звичайно, не варто хвилюватися, проте й не відволікайтеся на розмови з друзями чи зайві думки – присвятіть цей час на об’єктивну перевірку ваших знань і навичок роботи з тестом.
 

Пробне ЗНО у 2017-2018 навчальному роціВикористані матеріали сайтів http://200baliv.org.ua, http://www.nagolos.com.ua та зображення з сайту http://www.gazeta.lviv.ua 
 

Copyright Vilnogirsk_school5 © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz