Вільногірська загальноосвітня школа №5
Субота, 24.02.2018, 05:55
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS


Тільки Українське радіо-онлайн

Меню сайту

Запитуйте - Відповімо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук по сайту

Календар новин
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода у Вільногірську

  ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРА-КОНКУРС З УКРАЇНОЗНАВСТВА "ПАТРІОТ"

Конкурс вперше відбувся у 2010 році. У першому конкурсі «Патріот» у 2010 році взяли участь 36941 учень з 1196 навчальних закладів України. Організатором Конкурсу є Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр творчих ініціатив "Клєвєр”» (м. Луганськ) за участю Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов. Метою конкурсу є формування в учнів різнобічних знань про Україну, виховання патріотизму, любові до Батьківщини, глибокої поваги до держави, її історії, традицій, пізнання культури українського народу, краси й самобутності української мови, розвиток духу змагань.
Учасниками Конкурсу можуть бути учні 2-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України. Учасники змагаються у п’яти вікових категоріях: 2-3, 4-5, 6-7, 8-9 та 10-11 класи. Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох шкільних предметів: мови, літератури, історії, географії, українознавства та відображають різнобічну інформацію про нашу країну. Конкурс фінансується за рахунок організаційних внесків учасників.

Сайт конкурсу - http://uclever.com. На сайті можна ознайомитись з умовами проведення конкурсу, завданнями та відповідями на них за попередні роки.

Порядок проведення конкурсу, зміст і структура завдань (інформація взята з сайту конкурсу)

Конкурс проходить безпосередньо в навчальних закладах в один і той же день, 25 лютого 2010 року, для всіх учасників в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової категорії в межах одного туру. Конкурс проводиться за п'ятьма варіантами відповідно для учнів 2-3, 4-5, 6-7, 8-9 й 10-11 класів. Кожний варіант містить 30 завдань, які розбиті на три групи складності (по 3, 4 і 5 балів за правильну відповідь), на кожне завдання пропонується чотири варіанти відповіді. Пакети з текстами завдань розкриваються безпосередньо перед початком виконання конкурсних завдань. На виконання завдань відводиться 1 година 15 хвилин, збільшувати або зменшувати цей час не можна. Бланки з відповідями і даними учасника здаються відповідальними за проведення Конкурсу в школі і надсилаються Регіональним організаторам, які після попередньої обробки передають в Оргкомітет для перевірки й обробки результатів.

Учасникам Конкурсу забороняється виконувати завдання колективно і/або з будь-якою сторонньою допомогою, користуватися при виконанні завдань Конкурсу книгами, конспектами, Інтернетом і будь-якими іншими зовнішніми джерелами інформації, а також будь-якими технічними засобами передачі й обробки інформації, включаючи засоби мобільного зв'язку. Забороняється публікувати й обговорювати завдання конкурсу в Інтернеті до 8:00 дня, наступного за днем проведення Конкурсу. Батьки учасників, уповноважені на те батьківськими зборами або комітетами, мають право контролювати проведення Конкурсу в навчальному закладі на всіх його етапах, включаючи право бути присутнім при відкритті конвертів із завданнями і виконанні завдань учасниками, а також перевіряти правильність обробки бланків відповідей перед їх відправкою.2010-11 рік

В конкурсі прийняли участь 40 учнів школи. З них сертифікати учасників отримали 31 учень.
Copyright Vilnogirsk_school5 © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz