Вільногірська загальноосвітня школа №5
Неділя, 19.11.2017, 23:48
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS


Тільки Українське радіо-онлайн

Меню сайту

Запитуйте - Відповімо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук по сайту

Календар новин
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода у Вільногірську

Олімпіади 2013-2014 навчального року
 

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 н.р.
 
Українська мова та література
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
8 кл. ЗОШ №4 Бігун Тетяна І Роскокоха Т.В.
ЗОШ №5 Власенко Анастасія ІІ Бублик С.Ф.
ЗОШ №2 Штепа Аліна ІІI Братко С.В.
ЗОШ №5 Поступінська Наталія ІІІ Фільова Ю.І.
9 кл. ЗОШ №5 Крихта Анастасія І Єпіфанова В.М.
ЗОШ №5 Кузьміна Вероніка ІІ Єпіфанова В.М.
ЗОШ №4 Горбенко Юлія ІІI Роскокоха Т.В.
ЗОШ №2 Ярова Діана ІІІ Братко С.В.
10 кл. ЗОШ №5 Ісаєва Надія І Баранова Н.О.
ЗОШ №4 Пінчук Карина ІІ Роскокоха Т.В.
ЗОШ №5 Василенко Анна ІІІ Баранова Н.О.
11 кл.
ЗОШ №5 Бублик Ганна І Бублик С.Ф.
ЗОШ №3 Пушкарь Олена ІІ Баранова О.О.
ЗОШ №3 Машевський Владислав ІІІ Баранова О.О.
 
Математика
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
6 кл. ЗОШ №5 Моісеєв Нікіта І Ніколаєнко Л.С.
ЗОШ №2 Зеленська Вікторія ІІ Шиба О.М.
ЗОШ №3 Трофіменко Олексій ІІІ Голобородько ??
7 кл. ЗОШ №5 Віскарєва Еліна ІІ Терещенко Т.А.
ЗОШ №4 Садовничий Анатолій ІІ Чуйко Ф.М.
ЗОШ №3 Сопко Ігнат ІІ Полякова Ю.В.
ЗОШ №3 Шепель Аліна ІІІ Полякова Ю.В.
8 кл. ЗОШ №5 Заєць Марія І Ніколаєнко Л.С.
ЗОШ №5 Крігер Микита ІІ Ніколаєнко Л.С.
ЗОШ №4 Бігун Тетяна ІІІ Мохова О.П.
ЗОШ №2 Коваленко Тетяна ІІІ Шиба О.М.
9 кл. ЗОШ №5 Кузьміна Вероніка ІII Терещенко Т.А.
10 кл. ЗОШ №5 Дон Маргарита ІІІ Скоблик В.І.
ЗОШ №3 Кучеренко Марія ІІІ Коцюба М.О.
11 кл. ЗОШ №4 Оберемок Михайло ІІ Мохова О.П.
ЗОШ №2 Левченко Максим ІІІ Шиба О.М.
 
Фізика
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
7 кл. ЗОШ №3 Сопко Ігнат І Полякова Ю.В.
ЗОШ №4 Гудожник Марія ІІ Жолоб В.А.
ЗОШ №3 Шепель Аліна ІІI Полякова Ю.В.
8 кл. ЗОШ №4 Бігун Тетяна І Жолоб В.А.
ЗОШ №5 Власенко Анастасія ІІ Жолоб В.А.
ЗОШ №2 Штепа Аліна ІІI Брюхова Т.В.
9 кл. ЗОШ №5 Крихта Анастасія І Данилюк В.М.
ЗОШ №4 Горбенко Юлія ІІ Жолоб В.А.
ЗОШ №3 Хоменко Владлена ІІІ Полякова Ю.В.
10 кл. ЗОШ №5 Ісаєва Надія І Мовчан В.І.
ЗОШ №5 Шульгань Тетяна ІІ Мовчан В.І.
ЗОШ №4 Коростинський Андрій ІІІ Жолоб В.А.
11 кл. ЗОШ №5 Горденко Анастасія І Данилюк В.М.
ЗОШ №3 Поляков Антон ІІ Полякова Ю.В.
ЗОШ №5 Клеопа Ксенія ІІI Данилюк В.М.

 
Астрономія
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
До 15 років ЗОШ №4 Гармаш Анастасія І Жолоб В.А.
ЗОШ №3 Перепечкін Дмитро ІІ Полякова Ю.В.
ЗОШ №3 Кучеренко Марія ІІІ Полякова Ю.В.
11 кл. ЗОШ №5 Пушкарь Олена І Полякова Ю.В.
ЗОШ №5 Горденко Анастасія ІI Данилюк В.М.
ЗОШ №5 Шакун Анастасія ІIІ Данилюк В.М.
 
Англійська мова
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
8 кл. ЗОШ №2 Штепа Олена І Кабаченко Н.В.
ЗОШ №5 Крігер Микита І Захорольська Н.Я.
ЗОШ №3 Дон Ірина ІІ Гаркуша О.П.
ЗОШ №3 Ядаменко Олександра ІІI Чайка В.В.
9 кл. ЗОШ №3 Хоменко Владлена І Чайка В.В.
ЗОШ №5 Крихта Анастасія ІІ Захорольська Н.Я.
ЗОШ №5 Кузьміна Вероніка ІІI Захорольська Н.Я.
10 кл. ЗОШ №5 Дон Маргарита І Мацокіна В.А.
ЗОШ №5 Ісаєва Надія І Мацокіна В.А.
ЗОШ №3 Перепечкін Дмитро ІІ Чайка В.В.
ЗОШ №4 Пінчук Карина ІІ Сакалош Л.О.
ЗОШ №3 Широка Олександра ІІІ Чайка В.В.
11 кл.
ЗОШ №2 Гуненко Владислав І Кабаченко Н.В.
ЗОШ №4 Козіянчук Максим ІI Сакалош Л.О.
ЗОШ №3 Пушкарь Олена ІІ Гунько В.В.
ЗОШ №5 Клеопа Ксенія ІІI Мацокіна В.А.
ЗОШ №3 Поляков Антон ІІІ Гунько В.В.
 
Біологія
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
8 кл. ЗОШ №3 Бингар Ілля І Бережна О.І.
ЗОШ №5 Заєць Марія ІІ Бублик Н.М.
ЗОШ №5 Крігер Микита ІІІ Бублик Н.М.
9 кл. ЗОШ №5 Крихта Анастасія І Жолоб Г.Д.
ЗОШ №3 Литовченко Олена І Бережна О.І.
ЗОШ №2 Марценюк Марина ІІ Матус Л.М.
ЗОШ №2 Солоїд Ольга ІІI Булгака Л.П.
10 кл. ЗОШ №4 Чернявський Євгеній І Тверетінов В.О.
ЗОШ №5 Шульгань Тетяна ІІ Бублик Н.М.
ЗОШ №2 Коротич Анастасія ІІІ Булгака Л.П.
11 кл.
ЗОШ №5 Шакун Анастасія І Жолоб Г.Д.
ЗОШ №4 Євтухова Анастасія ІІ Тверетінов В.О.
ЗОШ №3 Свиридовська Ольга ІІ Бережна О.І.
ЗОШ №2 Сокуренко Євгенія ІІІ Тверетінов В.О.
 
Хімія
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
8 кл. ЗОШ №5 Крігер Микита І Човрі Т.Є.
ЗОШ №4 Галацька Ілона ІІ Каморда О.В.
ЗОШ №5 Величук Артем ІІ Човрі Т.Є.
ЗОШ №4 Бігун Тетяна ІІІ Каморда О.В.
ЗОШ №3 Дон Ірина ІІІ Жжонова Н.І.
9 кл. ЗОШ №4 Алещенко Вікторія І Каморда О. В.
ЗОШ №5 Кузьміна Вероніка ІІ Шумілова І.П.
ЗОШ №4 Горбенко Юлія ІІ Каморда О.В.
ЗОШ №5 Крихта Анастасія ІІI Шумілова І.П.
ЗОШ №3 Хоменко Владлена ІІІ Івашина І.І.
ЗОШ №3 Литовченко Олена ІІІ Івашина І.І.
10 кл. ЗОШ №5 Семенча Каріна І Маркіна О.М. Шумілова І.П.
ЗОШ №5 Шульгань Тетяна ІI Маркіна О.М. Шумілова І.П.
ЗОШ №4 Перекопська Анастасія ІІI Маркіна О.М. Каморда О.В.
ЗОШ №4 Підяш Любов ІІІ Маркіна О.М. Каморда О.В.
ЗОШ №3 Скрипнік Анастасія ІІІ Маркіна О.М. Івашина І.І.
11 кл.
ЗОШ №5 Шакун Анастасія І Човрі Т.Є.
ЗОШ №3 Свиридовська Ольга ІІ Човрі Т.Є. Івашина І.І.
ЗОШ №5 Гузенко Альона ІІІ Човрі Т.Є.
 
Географія
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
8 кл. ЗОШ №5 Власенко Анастасія І Кшенська К.І.
ЗОШ №5 Велічук Артем ІІ Зеркаль О. Д.
ЗОШ №5 Леонтьєва Олександра ІІ Кшенська К.І.
ЗОШ №2 Штепа Аліна ІІІ Булгака Л. П.
9 кл. ЗОШ №3 Хоменко Владлена І Разова Л.Г.
ЗОШ №5 Семенюк Лідія ІІ Зеркаль О.Д.
ЗОШ №2 Солоід Ольга ІІI Булгака Л.П.
10 кл.
ЗОШ №5 Шульгань Тетяна І Зеркаль О.Д.
ЗОШ №5 Ісаєва Надія ІІ Зеркаль О.Д.
ЗОШ №3 Кучеренко Марія ІІ Разова Л.Г.
ЗОШ №3 Широка Олександра ІІІ Разова Л.Г.
11 кл. ЗОШ №2 Колесник Роман І Разова Л.Г.
ЗОШ №3 Василенко Катерина ІІ Кшенська К.І.
ЗОШ №5 Пушкарь Олена ІІІ Разова Л.Г.
 
Економіка
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
10 кл.
ЗОШ №3 Кучеренко Марія І Зеркаль О.Д.
ЗОШ №2 Коротич Анастасія ІІ Зеркаль О.Д.
ЗОШ №4 Ткач Олена ІІІ Зеркаль О.Д.
11 кл.
ЗОШ №3 Пушкарь Олена І Разова Л.Г.
ЗОШ №5 Грама Тетяна ІІ Разова Л.Г.
ЗОШ №2 Сівак Владислав ІІІ Булгака Л.П.
ЗОШ №3 Колесник Роман ІІI Разова Л.Г.
 
Екологія
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
10 кл. ЗОШ №4 Чернявський Євгеній І Тверетінов В.О.
ЗОШ №4 Підяш Любов ІІ Тверетінов В.О.
ЗОШ №3 Широка Олександра ІІІ Бережна О.І.
ЗОШ №3 Скрипник Анастасія ІІІ Бережна О.І.
11 кл. ЗОШ №4 Євтухова Анастасія І Тверетінов В.О.
ЗОШ №3 Свиридовська Ольга ІІ Бережна О.І.
ЗОШ №5 Шакун Анастасія ІІІ Жолоб Г.Д.
 
Історія
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
8 кл. ЗОШ №5 Назарук Антон І Шульгань А.А.
ЗОШ №4 Назаренко Костянтин ІІ Носов В.А.
ЗОШ №2 Заярська Аліна ІІІ Кладкіна І.О.
9 кл. ЗОШ №3 Крихта Анастасія І Шульгань А.А.
ЗОШ №5 Озерний Микита ІІ Шульгань А.А.
ЗОШ №5 Марушок Марина ІІІ Шаповалова О.П.
10 кл. ЗОШ №3 Широка Олександра І Карпова Л.Є.
ЗОШ №5 Ісаєва Надія ІІ Соніна Г.В.
ЗОШ №4 Пінчук Карина ІІI Носов В.Ю.
11 кл.
ЗОШ №3 Машевський Владислав І Карпова Л.Є.
ЗОШ №3 Лащухін Степан ІІ Карпова Л.Є.
ЗОШ №4 Корольчук Дарина ІІI Носов В.Ю.
 
Правознавство
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
9 кл. ЗОШ №5 Кравчун Злата ІII Зварич І.В.
10 кл. ЗОШ №5 Харченко Олександр ІII Корнієнко О.П.
ЗОШ №5 Василенко Катерина ІІI Корнієнко О.П.
11 кл.
ЗОШ №3 Машевський Владислав І Карпова Л.Є.
ЗОШ №3 Лащухін Степан ІІ Корнієнко О.П.
 
Російська мова та література
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
8 кл. ЗОШ №5 Власенко Анастасія І Пойда О.В.
ЗОШ №3 Ядаменко Олександра І Сербіна А.М.
ЗОШ №5 Заєць Марія ІІ Данилюк Т.З.
ЗОШ №4 Ковчуг Еліна ІІІ Маслова О.А.
9 кл. ЗОШ №5 Крихта Анастасія І Данилюк Т.З.
ЗОШ №5 Кузьміна Вероніка ІІ Данилюк Т.З.
ЗОШ №3 Полтавець Кристина ІІІ Радіонова Л.І.
10 кл. ЗОШ №3 Широка Олександра І Сербіна А.М.
ЗОШ №3 Щекодина Ольга ІІ Сербіна А.М.
ЗОШ №3 Скрипник Анастасія ІІІ Сербіна А.М.
11 кл.
ЗОШ №3 Пушкарь Олена І Радіонова Л.І.
ЗОШ №2 Машевський Владислав ІІ Радіонова Л.І.
ЗОШ №2 Лащухін Степан ІІI Радіонова Л.І.
 
Інформатика (програмування)
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
11 кл.
ЗОШ №5 Браницький Дмитро ІI Івашина Т.Я.
ЗОШ №4 Карпусь Михайло ІІI Івашина Т.Я.
 
Інформаційні технології
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
11 кл.
ЗОШ №2 Левченко Максим І Івашина Т.Я.
ЗОШ №3 Кучеренко Марія І Івашина Т.Я.
ЗОШ №4 Карпусь Михайло ІІ Івашина Т.Я.
ЗОШ №4 Ткач Олена ІІ Івашина Т.Я.
ЗОШ №3 Яцина Наталія ІІI Івашина Т.Я.
 
Трудове навчання (дівчата)
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
8-9 кл. ЗОШ №2 Якимович Ріта (9 кл.) І Котенко В.Ю.
ЗОШ №5 Лавриненко Валерія (9 кл.) ІІ Мовчан А.М.
ЗОШ №4 Сологуб Анна (9 кл.) ІІ Вереітіна Г.І.
ЗОШ №2 Штепа Аліна (8 кл.) ІІІ Котенко В.Ю.
ЗОШ №5 Федорова Олександра (9 кл.) ІІІ Мовчан А.М.
10-11 кл.
ЗОШ №2 Зіненко Олена (11 кл.) І Котенко В.Ю.
ЗОШ №3 Кучеренко Марія (10 кл.) ІІ Вереітіна Г.І.
ЗОШ №3 Щекодіна Ольга (10 кл.) ІІ Вереітіна Г.І.
ЗОШ №5 Бальвас Ксенія (10 кл.) ІІ Мовчан А.М.
ЗОШ №5 Толкачова Анастасія (10 кл.) ІІI Мовчан А.М.
 
Трудове навчання (хлопці)
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
8-11 кл. ЗОШ №5 Федін Олександр (9 кл.) І Мовчан А.М.
ЗОШ №5 Борилюк Артем (11 кл.) І Мовчан А.М.
ЗОШ №5 Данильченко Дмитро (9 кл.) ІІ Мовчан А.М.
 
Педагогіка та психологія
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
10 кл.
ЗОШ №3 Машевський Владислав І Пріб Т.В.
ЗОШ №5 Василенко Катерина ІІ Пріб Т.В.
ЗОШ №5 Пасенко Наталія ІІІ Пріб Т.В.
 
Фізична культура і спорт
 
Клас Школа Прізвище, ім'я учня Місце Вчитель
Хлопці ЗОШ №3 Римаренко Владислав І ?
ЗОШ №5 Переймибіда Віктор ІІ ?
ЗОШ №4 Ярошенко Владислав ІІІ ?
Дівчата ЗОШ №4 Євтухова Анастасія І ?
ЗОШ №3 Цурієнко Ірина ІІ ?
ЗОШ №5 Нор Вікторія ІII ?
 
Результативність участі учнів закладів освіти
в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад 2012-2013 навчального року

 
Предмет Кількість переможців
ЗОШ №2 ЗОШ №3 ЗОШ №4 ЗОШ №5
Українська мова і література 2 2 3 7
Російська мова і література - 8 1 4
Англійська мова 2 7 2 6
Історія 2 3 3 4
Основи правознавства - 2 - 3
Математика 3 4 3 6
Фізика 1 4 4 6
Астрономія - 3 1 2
Хімія - 5 6 8
Біологія 4 3 2 5
Екологія - 3 3 1
Географія 2 5 - 7
Економіка 2 3 1 1
Інформатика - - 1 1
Трудове навчання 3 2 1 7
Педагогіка і психологія - 1 - 3
Інформаційні технології 1 2 2 -
Фізична культура і спорт - 2 2 2
Разом 22 59 35 73

Кількість переможців олімпіад по навчальних закладах:

Якщо Ви побачили помилки чи неточності, свої зауваження Ви можете залишити . Спасибі.

Copyright Vilnogirsk_school5 © 2017 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz