Вільногірська загальноосвітня школа №5
П`ятниця, 21.07.2017, 20:30
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS


Тільки Українське радіо-онлайн

Меню сайту

Запитуйте - Відповімо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук по сайту

Календар новин
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода у Вільногірську

Олімпіади 2012-2013 навчального року

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012-2013 н.р.

Українська мова та література


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8 кл.ЗОШ №5Крихта АнастасіяІЄпіфанова В.М.
ЗОШ №5Кузьміна ВеронікаІІЄпіфанова В.М.
ЗОШ №3Хоменко ВладленаІІЛегенька Л. С.
ЗОШ №4Алещенко ВікторіяІІІРоскокоха Т.В.
9 кл. ЗОШ №5Ісаєва НадіяІЄпіфанова В.М.
ЗОШ №4Пінчук КаринаІІРоскокоха Т.В.
ЗОШ №5Василенко АннаІІIБаранова Н.О.
ЗОШ №3Кучеренко МаріяІІІЛегенька Л.С.
10 кл. ЗОШ №5Бублик ГаннаІБублик С.Ф.
ЗОШ №4Ковбанюк ОлександраІІЛевковець О.С.
ЗОШ №3Пушкарь ОленаІІІБаранова О.О.
11 кл.
ЗОШ №5Кабанова ГаннаІЄпіфанова В.М.
ЗОШ №3Карпов ДмитроІІБаранова О.О.
ЗОШ №2Бурлак ПолінаІІІБратко С.В.

Математика


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
6 кл. ЗОШ №4Гудожник МаріяІЧуйко Р.М.
ЗОШ №5Віскарєва ЕлінаІІТерещенко Т.А.
ЗОШ №3Шепель АлінаІІІПолякова Ю.В.
7 кл. ЗОШ №5Заєць МаріяІНіколаєнко Л.С.
ЗОШ №2Коваленко ТетянаІІШиба О.М.
ЗОШ №3Скрипник КаринаІІМордвінцева М.О.
ЗОШ №2Штепа ОленаІІІШиба О.М.
8 кл. ЗОШ №5Кузьміна ВеронікаІIIТерещенко Т.А.
9 кл. ЗОШ №3Кучеренко МаріяІКоцюба М.О.
ЗОШ №2Коротич АнастасіяІІІГолик М.В.
ЗОШ №3Широка Олександра ІІІКоцюба М.О.
ЗОШ №4Скиба Альона ІІІЧуйко Р.М.
ЗОШ №5Шевченко ЮліяІІІСкоблик В.І.
10 кл. ЗОШ №5Шакун АнастасіяІIIНіколаєнко Л.С.
11 кл.
ЗОШ №2Бурлак ПолінаІІIІвашина Т.Я.

Фізика


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
7 кл. ЗОШ №5Власенко А.В.ІЖолоб В.А.
ЗОШ №2Штепа А.Ю.ІІГолік М.В.
ЗОШ №3Ядаменко О.О.ІІПолякова Ю.В.
8 кл. ЗОШ №4Алещенко В.І.ІIЖолоб В.А.
ЗОШ №4Костіна Ю.В.ІІIЖолоб В.А.
9 кл. ЗОШ №5Ісаєва Н.М.ІМовчан В.І.
ЗОШ №3Кучеренко М.М.ІІПолякова Ю.В.
ЗОШ №4Чернявський Е.В.ІІІЖолоб В.А.
10 кл. ЗОШ №3Поляков А.К.ІIПолякова Ю.В.
ЗОШ №5Горденко А.В.ІІIДанилюк В.М.
ЗОШ №5Борилюк А.В.ІІІДанилюк В.М.
11 кл.
ЗОШ №5Гуржій Т.В.ІIIЖолоб В.А.

Астрономія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
До 15 р. ЗОШ №5Клименко ЮліяІДанилюк В.М.
ЗОШ №5Семенюк ЛідіяІІДанилюк В.М.
ЗОШ №3Гармаш АнастасіяІІІПолякова Ю.В.
11 кл. ЗОШ №5Калінічева ЮліяІДанилюк В.М.
ЗОШ №5Яцина ІлонаІIДанилюк В.М.
ЗОШ №3Мулярчик ДмитроІIПолякова Ю.В.
ЗОШ №4Тумановська АнастасіяІІIЖолоб В.А.

Англійська мова


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8 кл. ЗОШ №4Горбенко ЮліяІСакалош Л.О.
ЗОШ №3Хоменко ВладленаІЧайка В.В.
ЗОШ №5Кузьміна ВеронікаІІЗахорольська Н.Я.
ЗОШ №2Петрук ДанилоІІБіленко О.М.
ЗОШ №5Озерний МикитаІІІЗахорольська Н.Я.
ЗОШ №5Крихта АнастасіяІІІЗахорольська Н.Я.
9 кл. ЗОШ №5Усенко АртемІЗахорольська Н.Я.
ЗОШ №3Скрипник Анастасія ІІЧайка В.В.
ЗОШ №3Широка ОлександраІІIЧайка В.В.
ЗОШ №2Притула ЕлизаветаІІІБіленко О.М.
10 кл. ЗОШ №3Колесник РоманІГунько В.В.
ЗОШ №3Пушкарь ОленаІІГунько В.В.
ЗОШ №2Гуненко ВладиславІІІКабаченко Н.В.
ЗОШ №5Клеопа КсеніяІІІМацокіна В.А.
11 кл.
ЗОШ №3Карпов ДмитроІГунько В.В.
ЗОШ №5Дон ЄлизаветаІМацокіна В.А.
ЗОШ №2Бурлака ПолінаІІБіленко О.М.
ЗОШ №4Булдигіна АлінаІІКоломаров В.І.
ЗОШ №5Стецик КатеринаІІІЗахорольська Н.Я.

Біологія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8 кл. ЗОШ №4Гармаш АнастасіяІТверетінов В.О.
ЗОШ №5Крихта АнастасіяІІЖолоб Г.Д.
ЗОШ №4Алещенко ВікторіяІІІТверетінов В.О.
9 кл. ЗОШ №5Симоненко ІлляІБублик Н.М.
ЗОШ №4Чернявський ЄвгенІІТверетінов В.О.
ЗОШ №4Підяш ЛюбовІІIТверетінов В.О.
10 кл. ЗОШ №5Гузенко АльонаІЖолоб Г.Д.
ЗОШ №3Лащухін СтепанІІБережна О.І.
ЗОШ №5Шакун АнастасіяІІІЖолоб Г.Д.
11 кл.
ЗОШ №5Кудря ОлександрІБублик Н.М.
ЗОШ №2Лазебник ГалинаІІМатус Л.М.
ЗОШ №3Герасименко ВалеріяІІІБережна О.І.

Хімія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісце Вчитель
8 кл. ЗОШ №5Крихта АнастасіяІШумілова І.П.
ЗОШ №4Алещенко ВікторіяІІКаморда О.В.
ЗОШ №4Горбенко ЮліяІІІКаморда О.В.
9 кл. ЗОШ №4Чернявський ЄвгенІКаморда О. В.
ЗОШ №4Пінчук КаринаІІКаморда О. В.
ЗОШ №5Ісаєва НадіяІІІШумілова І.П.
10 кл. ЗОШ №3Свиридовська ОльгаІІвашина І.І.
ЗОШ №4Харченко ОксанаІIКаморда О.В.
ЗОШ №5Шакун АнастасіяІІШумілова І.П.
ЗОШ №4Железняк ВладаІІІКаморда О.В.
ЗОШ №5Гузенко АльонаІІІШумілова І.П.
11 кл.
ЗОШ №5Дон ЄлизаветаІЧоврі Т.Є.
ЗОШ №4Ткач ВікторіяІІКаморда О.В.
ЗОШ №3Лазебник ГалинаІІІ?
ЗОШ №2Білоус РусланаІІІ?
ЗОШ №5Кабанова ГаннаІІІЧоврі Т.Є.

Географія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8 кл. ЗОШ №5Крихта АнастасіяІЗеркаль О. Д.
ЗОШ №3Хоменко ВладленаІІРазова Л. Г.
ЗОШ №2Солоід ОльгаІІІБулгака Л. П.
9 кл. ЗОШ №4Чернявський ЄвгенІБондарь В. Д.
ЗОШ №5Ісаєва НадіяІІЗеркаль О. Д.
ЗОШ №5Усенко АртемІІIЗеркаль О.Д.
10 кл.
ЗОШ №5Дзоз КатеринаІКшенська К.І.
ЗОШ №3Пушкарь ОленаІІРазова Л. Г.
ЗОШ №3Мошевський ВладиславІІРазова Л. Г.
ЗОШ №5Гузенко АльонаІІІКшенська К.І.
11 кл. ЗОШ №2Бурлак ПолінаІБулгака Л. П.
ЗОШ №3Манзюк ЮрійІІРазова Л. Г.
ЗОШ №5Кабанова ГаннаІІІЗеркаль О. Д.

Економіка


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
10 кл.
ЗОШ №5Грама ТетянаІЗеркаль О.Д.
ЗОШ №3 Пушкарь ОленаІІРазова Л.Г.
ЗОШ №5Ключка ЕльвіраІІІЗеркаль О.Д.
11 кл.
ЗОШ №2Бурлак ПолінаІБулгака Л.П.
ЗОШ №3Тумановська АнастасіяІІРазова Л.Г.
ЗОШ №5Кормілець АнастасіяІІІЗеркаль О.Д.

Екологія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
10 кл. ЗОШ №4Оберемок МихайлоІТверетінов В.О.
ЗОШ №2Гуненко ВладиславІІБулгака Л.П.
ЗОШ №4Карпусь МихайлоІІІТверетінов В.О.
11 кл. ЗОШ №5Клеопа СергійІЖолоб Г.Д.
ЗОШ №4Самойленко НаталіяІІТверетінов В.О.
ЗОШ №3Герасименко ВалеріяІІІБережна О.І.

Історія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8 кл. ЗОШ №5Озерний МикитаІШульгань А.А.
ЗОШ №5Ярова ЮліяІІШульгань А.А
ЗОШ №3Хоменко ВладленаІІІКарпова Л.Є.
9 кл. ЗОШ №3Широка ОлександраІІКарпова Л.Є.
ЗОШ №5Усенко АртемІІІСоніна Г.В.
10 кл. ЗОШ №3Машевський ВладиславІКарпова Л.Є.
ЗОШ №2Гуненко ВладиславІІШаповалова О.П.
ЗОШ №3Лащухін СтепанІІIКарпова Л.Є.
11 кл.
ЗОШ №5Кабанова ГаннаІСоніна Г.В.
ЗОШ №5Точилін МикитаІІСоніна Г.В.
ЗОШ №4Журавель ЮліяІІНагорна О.О.

Правознавство


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
9 кл. ЗОШ №3Кучеренко МаріяІКарпова Л.Є.
ЗОШ №5Ісаєва НадіяІІКорнієнко О.П.
ЗОШ №5Шульгань ТетянаІІІКорнієнко О.П.
10 кл. ЗОШ №3Машевський ВладиславІКарпова Л.Є.
ЗОШ №5Дзоз КатеринаІІКорнієнко О.П.
ЗОШ №4Семегіна ДаріяІІІБондарь В.Д.
11 кл.
ЗОШ №5Кабанова ГаннаІIКорнієнко О.П.
ЗОШ №4Журавель ЮліяІІIБондарь В.Д.

Російська мова та література


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
7 кл. ЗОШ №3Дон ІринаІРадіонова Л.І.
ЗОШ №3Ткаченко АннаІІСербіна А.М.
ЗОШ №5Заєць МаріяІІІПойда О.В.
8 кл. ЗОШ №5Кузьміна ВеронікаІДанилюк Т.З.
ЗОШ №3Полтавець КристинаІІРадіонова Л.І.
ЗОШ №5Федорова ОлександраІІІДанилюк Т.З.
9 кл. ЗОШ №4Пінчук КаринаІМаслова О.А.
ЗОШ №5Ісаєва НадіяІІДанилюк Т.З.
ЗОШ №3Широка ОлександраІІІСербіна А.М.
ЗОШ №2Притула ЄлизаветаІІІБіленко О.М.
10 кл. ЗОШ №3Пушкарь ОленаІРадіонова Л.І.
ЗОШ №3Машевський ВладиславІІРадіонова Л.І.
ЗОШ №3Лащухін СтепанІІІРадіонова Л.І.
11 кл.
ЗОШ №3Волкова КатеринаІСербіна А.М.
ЗОШ №2Воробйова ВеронікаІІIЛазаренко М.В.

Інформатика (програмування)


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл. ЗОШ №2Кравець МиколаІІІвашина Т.Я.
ЗОШ №5Козіненко НаталіяІІIДанилюк В.М.

Інформаційні технології


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
10 кл. ЗОШ №4Карпусь МихайлоІІвашина Т.Я.
ЗОШ №5Шакун АнастасіяІІДанилюк В.М.
ЗОШ №2Пономарьов РостиславІІІІвашина Т.Я.
11 кл.
ЗОШ №5Козіненко НаталіяІДанилюк В.М.
ЗОШ №2Кравець МиколаІІІвашина Т.Я.
ЗОШ №3Соколов СергійІІІМордвінцева М.О.

Трудове навчання (дівчата)


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8-9 кл. ЗОШ №4Алещенко ВікторіяІВереітіна Г.І.
ЗОШ №5Толкачова АнастасіяІІБейба М.А.
ЗОШ №4Сологуб ГаннаІІВереітіна Г.І.
ЗОШ №4Яремкевич ДаринаІІІВереітіна Г.І.
ЗОШ №3Кучеренко МаріяІІІВереітіна Г.І.
10-11 кл.
ЗОШ №3Тумановська АнастасіяІВереітіна Г.І.
ЗОШ №2Зіненко ОленаІІКотенко В.Ю.
ЗОШ №2Лазебник ГалинаІІIКотенко В.Ю.

Трудове навчання (хлопці)


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8-11 кл. ЗОШ №5Симоненко ІлляІМовчан А.М.
ЗОШ №5Клеопа СергійІІМовчан А.М.
ЗОШ №5Федін ОлександрІІІМовчан А.М.

Фізична культура і спорт


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8-11 кл. ЗОШ №5Краснощок Дмитро (хлопці)ІПедан Г.І.
ЗОШ №4Євтухова Анастасія (дівчата)ІГлок О.В.
ЗОШ №4Андрієнко Богдан (хлопці)ІІГлок О.В.
ЗОШ №5Шкуро Владислава (дівчата)ІІПедан Г.І.
ЗОШ №3Соколов Сергій (хлопці)ІІІ?
ЗОШ №2Яцук Ірина (дівчата)ІІІГлок О.В.

Результативність участі учнів закладів освіти
в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад 2012-2013 навчального року

 
Предмет Кількість переможців
ЗОШ №2 ЗОШ №3 ЗОШ №4 ЗОШ №5
Українська мова і література 1 4 3 6
Російська мова і література 2 8
1
4
Англійська мова 4
6 2 7
Історія 1 4
1
5
Основи правознавства -
2
2
4
Математика 4
4
2
5
Фізика 1 3
3
5
Астрономія - 1 2 4
Хімія 1 2 7 6
Біологія 1 2 4 5
Екологія 1 1 3 1
Географія 2 4 1 6
Основи економіки 1 3 - 3
Основи інформатики 1 - - 1
Трудове навчання 2 2 3 4
Педагогіка і психологія - - - 1
Людина і суспільство - - - 1
Інформаційні технології 2 1 1 2
Фізична культура і спорт 1 1 2 2
Разом 25 48 37 72

Кількість переможців олімпіад по навчальних закладах:


Якщо Ви побачили помилки чи неточності, свої зауваження Ви можете залишити . Спасибі.





Copyright Vilnogirsk_school5 © 2017 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz