Вільногірська загальноосвітня школа №5
П`ятниця, 23.06.2017, 00:12
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS


Тільки Українське радіо-онлайн

Меню сайту

Запитуйте - Відповімо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук по сайту

Календар новин
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода у Вільногірську

Олімпіади 2010-2011 навчального року

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2010-2011 н.р.

Математика


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
6 кл. ЗОШ №3Павлов АртурІКоцюба С.М.
ЗОШ №5Крихта АнастасіяІІТерещенко Т.А.
ЗОШ №3Кузьміна ВеронікаІІІТерещенко Т.А.
7 кл. ЗОШ №3Протиняк РоманІКоцюба М.О.
ЗОШ №5Шевченко Дар’яІІКучеренко В.Ю.
ЗОШ №3Кучеренко МаріяІІІКоцюба М.О.
8 кл. ЗОШ №4Самофал КостянтинІМохова О.П.
ЗОШ №5Борилюк АртемІІНіколаєнко Л.С.
ЗОШ №5Ярошенко МаксимІІІНіколаєнко Л.С.
9 кл. ЗОШ №5Мартиненко СтаніславІНіколаєнко Л.С.
ЗОШ №3Герасименко ВалеріяІІІПуриш С.О.
ЗОШ №2Бурлак ПолінаІІІІвашина Т.Я.
10 кл. ЗОШ №5Дідичук СвітланаІДанилюк Я.І
ЗОШ №5Прокопчук ОлегІІДанилюк Я.І
ЗОШ №3Фабрикантов ЕрнестІІІКоцюба С.М.
ЗОШ №4Кучик БогданІІІМохова О.П
11 кл.
ЗОШ №5Кравченко ОленаІІСкоблік В.І
ЗОШ №5Сотник Дар’яІІІСкоблік В.І.

Російська мова та література


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8 кл. ЗОШ №3Свиридовська ОльгаІ Радіонова Л.І.
ЗОШ №2Левченко МаксимІІЗачепа А.Г.
ЗОШ №3Пушкарь ОленаІІІ Радіонова Л.І.
9 кл. ЗОШ №3Волкова КатеринаІСербіна А.М.
ЗОШ №3Герасименко ВалеріяІІСербіна А.М.
ЗОШ №2Беденко ЯнаІІІЗачепа А.Г.
10 кл. ЗОШ №3Свиридовська ВікторіяІРадіонова Л.І.
ЗОШ №3Марущенко ГаннаІІРадіонова Л.І.
ЗОШ №3Ромашко ЄвгеніяІІІРадіонова Л.І.
11 кл.
ЗОШ №3Трофименко ОленаІРадіонова Л.І.
ЗОШ №3Носова ГаннаІІРадіонова Л.І.

Біологія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8 кл. ЗОШ №2Левченко МаксимІІБулгака Л.П.
ЗОШ №3Свиридовська ОльгаІІІБережна О.І.
ЗОШ №5Дзоз КатеринаІІІКрасуля С.Г.
9 кл. ЗОШ №5Соколенко СофіяІБублик Н.М.
ЗОШ №2Воробйова ВеронікаІІМатус Л.М.
ЗОШ №3Суліменко ЄвгенійІІБережна О.І.
ЗОШ №5Козіненко НаталіяІІІБублик Н.М.
10 кл. ЗОШ №5Прокопчук ОлегІКрасуля С.Г.
ЗОШ №3Свиридовська ВікторіяІІБережна О.І.
ЗОШ №5Іванчикова ЛіліяІІІКрасуля С.Г.
11 кл.
ЗОШ №2Трубаєва ВікторіяІМатус Л.М.
ЗОШ №5Міхалкова КатеринаІІКрасуля С.Г
ЗОШ №5Сотник Дар’яІІІКрасуля С.Г

Основи правознавства


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
9 кл. ЗОШ №5Кабанова ГаннаІКорнієнко О.П.
ЗОШ №2Беденко ЯнаІІШаповалова О.П.
ЗОШ №4Жбир АнастасіяІІІКузнєцова А.С.
10 кл. ЗОШ №5Манойло МикитаІКорнієнко О.П.
ЗОШ №5Дондя ОлександрІІКорнієнко О.П.
ЗОШ №5Бухал ПавлоІІІКорнієнко О.П.
11 кл.
ЗОШ №5Кравченко ОленаІКорнієнко О.П.
ЗОШ №5Логінова АлінаІІКорнієнко О.П.
ЗОШ №2Недоступ ВіраІІІШаповалова О.П.

Українська мова та література


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8 кл. ЗОШ №5Бублик ГаннаІБублик С.Ф.
ЗОШ №5Горденко ГаннаІІСизова Т.М.
ЗОШ №?Желізняк ВладаІІІКравець С.Г.
ЗОШ №3Свиридовська ОльгаІІІБаранова О.О.
9 кл. ЗОШ №2Бурлак ПолінаІІГаврилюк Г.М.
ЗОШ №3Волкова КатеринаІІІБаранова О.О.
10 кл. ЗОШ №5Дідичук СвітланаІЄпіфанова В.М.
ЗОШ №4Кучик БогданІЄвтухова Л.М.
ЗОШ №3Свиридовська ВікторіяІІЛевковець О.С.
ЗОШ №3Марущенко ГаннаІІІЛевковець О.С.
11 кл.
ЗОШ №5Кравченко ОленаІБублик С.Ф.
ЗОШ №2Овчаренко КатеринаІІГаврилюк Г.М.
ЗОШ №5Радіонова ВікторіяІІІБублик С.Ф.
ЗОШ №4Линник ІгорІІІЄвтухова Л.М.

Географія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
7 кл. ЗОШ №3Протиняк РоманІРазова Л.Г.
ЗОШ №4Коростинський АндрійІІБондарь В.Д.
ЗОШ №5Усенко АртемІІЗеркаль О.Д.
ЗОШ №5Шевченко Дар’яІІІЗеркаль О.Д.
8 кл. ЗОШ №5Дзоз КатеринаІКшенська К.І.
ЗОШ №5Бублик ГаннаІІКшенська К.І.
ЗОШ №4Самофал КостянтинІІІБондарь В.Д.
9 кл. ЗОШ №2Бурлак ПолінаІБулгака Л.П.
ЗОШ №2Воробйова ВеронікаІІБулгака Л.П.
ЗОШ №5Кабанова ГаннаІІЗеркаль О.Д.
ЗОШ №3Герасименко ВалеріяІІІРазова Л.Г.
10 кл. ЗОШ №5Прокопчук ОлегІЗеркальО.Д.
ЗОШ №4Кучик БогданІІБондарь В.Д.
ЗОШ №3Свиридовська ВікторіяІІІРазова Л.Г.
11 кл.
ЗОШ №3Кожура КатеринаІРазова Л.Г.
ЗОШ №5Комов ДмитроІІЗеркаль О.Д.
ЗОШ №2Трубаєва ВікторіяІІІБулгака Л.П.

Англійська мова


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8 кл. ЗОШ №4Пупченко ВладиславІКоломаров В.І.
ЗОШ №2Левченко МаксимІІКабаченко Н.В.
ЗОШ №5Ключка ЕльвіраІІІТесленко І.В.
ЗОШ №3Пушкарь ОленаІІІГунько В.В.
9 кл. ЗОШ №5Стецик КатеринаІМацокіна В.А.
ЗОШ №2Воробйова ВеронікаІІХейсон Л.О.
ЗОШ №3Карпов ДмитроІІГунько В.В.
ЗОШ №3Ігнатенков ВладиславІІІГунько В.В.
10 кл. ЗОШ №5Бухал ПавлоІКрижан Т.М.
ЗОШ №4Демчук СергійІІСакалош Л.О.
ЗОШ №3Свиридовська ВікторіяІІІГунько В.В.
11 кл.
ЗОШ №5Манжула АннаІКрижан Т.М.
ЗОШ №5Радіонова ВікторіяІІКрижан Т.М.
ЗОШ №3Трофіменко ОленаІІЧайка В.В.
ЗОШ №3Брюхов МаксимІІІЧайка В.В.
ЗОШ №4Балун ВіталійІІІСакалош Л.О.

Історія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8 кл. ЗОШ №3Машевський ВладІІКарпова Л.Є.
ЗОШ №2Марценюк ВікторіяІІІШаповалова О.П.
9 кл. ЗОШ №3Десятка ОлегІІКарпова Л.Є.
ЗОШ №5Кабанова АннаІІІСоніна Г.В.
10 кл. ЗОШ №5Куртєєва ОленаІШульгань А.А.
ЗОШ №4Костроба ГалинаІІКоляда І.Г.
11 кл.
ЗОШ №5Логінова АлінаІКорнієнко О.П.
ЗОШ №5Кравченко ОленаІІКорнієнко О.П.
ЗОШ №2Недоступ ВіраІІШаповалова О.П.

Фізика


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
7 кл. ЗОШ №5Ісаєва НадіяІДанилюк В.М.
ЗОШ №5Авраменко АнастасіяІІДанилюк В.М.
ЗОШ №3Протиняк РоманІІПолякова Ю.В.
ЗОШ №3Кучеренко МаріяІІІПолякова Ю.В.
8 кл. ЗОШ №3Поляков АнтонІПолякова Ю.В.
ЗОШ №2Пономарьов РостиславІІБрюхова Т.В.
ЗОШ №5Бублик ГаннаІІІМовчан В.І.
9 кл. ЗОШ №5Яцина ІлонаІЖолоб В.А.
ЗОШ №4Сорока КатеринаІІЖолоб В.А.
ЗОШ №5Стецик КатеринаІІІЖолоб В.А.
10 кл. ЗОШ №5Прокопчук ОлегІМовчан В.І.
ЗОШ №3Фабрикантов ЕрнестІІПолякова Ю.В.
ЗОШ №5Войт РостиславІІІМовчан В.І.
11 кл.
ЗОШ №5Линник ІгорІЖолоб В.А.
ЗОШ №5Алмазов ДенисІІМовчан В.І.
ЗОШ №5Сотник Дар’яІІМовчан В.І.
ЗОШ №4Коркішко АнастасіяІІІЖолоб В.А.

Економіка


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
10 кл.
ЗОШ №5Бухал ПавлоІІЗеркаль О.Д.
ЗОШ №3Галдецька ЮліяІІІРазова Л.Г.
11 кл.
ЗОШ №3Носова ГаннаІРазова Л.Г.
ЗОШ №4Корольчук ЄвгенійІІБондарь В.Д.

Хімія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісце Вчитель
8 кл. ЗОШ №3Свиридовська ОльгаІКирилова Н.Є.
ЗОШ №3Пушкарь ОленаІІКирилова Н.Є.
ЗОШ №4Піскунова ДіанаІІІКаморда О.В.
9 кл. ЗОШ №2Лазебник ГалинаІМаркіна О.М.
ЗОШ №5Герасіменко ВалеріяІІКирилова Н.Є.
ЗОШ №2Возняк АннаІІІМаркіна О.М.
ЗОШ №4Халепа Дар’яІІІКаморда О.В.
10 кл. ЗОШ №5Гнєдаш ВладиславаІЧоврі Т.Є.
ЗОШ №3Свиридовська ВікторіяІКирилова Н.Є.
ЗОШ №4Костроба ГалинаІІКаморда О.В.
ЗОШ №4Кучик БогданІІІКаморда О.В.
ЗОШ №5Іванчикова ЛіліяІІІЧоврі Т.Є.
11 кл.
ЗОШ №5Кравченко ОленаІЧоврі Т.Є.
ЗОШ №4Линник ІгорІІКаморда О.В.
ЗОШ №2Трубаєва ВікторіяІІІМаркіна О.М.
ЗОШ №5Колядко ЯнаІІІЧоврі Т.Є.

Астрономія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл. ЗОШ №3Дрозд ОленаІІПолякова Ю.В.
ЗОШ №5Михалкова КатеринаІІІДанилюк В.М.

Обслуговуюча праця


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8 кл. ЗОШ №4Євтухова АнастасіяІКуц Л.П.
ЗОШ №4Ковбанюк ОлександраІКуц Л.П.
ЗОШ №3Пушкар ОленаІІДенисенко В.А.
ЗОШ №2Марценюк ВікторіяІІІКотенко В.Ю.
9 кл.
ЗОШ №3Тумановська АнастасіяІДенисенко В.А.
ЗОШ №5Антонюк Дар’яІІБейба М.О.
ЗОШ №3Юрчук АльонаІІДенисенко В.А.
ЗОШ №4Сорока КатеринаІІІКуц Л.П.

Трудове навчання


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8 кл. ЗОШ №5Ляшов ЯрославІМовчан А.М.
ЗОШ №5Гребененко НазарІІМовчан А.М.
ЗОШ №4Головешко РоманІІІМовчан А.М.
9 кл. ЗОШ №4Ковальчук ОлексійІМовчан А.М.
ЗОШ №5Мішин АндрійІІМовчан А.М.
ЗОШ №2Литвиненко ОлександрІІІКотенко Ю.В.

Інформатика (програмування)


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8 кл.
ЗОШ №2Сокуренко ЄвгенІІІІвашина Т.Я.
10 кл. ЗОШ №4Кучик БогданІМохова О.П. Івашина Т.Я
ЗОШ №2Мельниченко АндрійІІІІвашина Т.Я.
11 кл. ЗОШ №5Попович АндрійІІДанилюк В.М.
ЗОШ №5Пирожок ДенисІІДанилюк В.М.

Результативність участі учнів закладів освіти
в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад 2010-2011 навчального року

 
Предмет Кількість переможців
ЗОШ №2 ЗОШ №3 ЗОШ №4 ЗОШ №5
Математика 1 5 2 10
Російська мова 2 9 0 0
Біологія 3 3 0 7
Основи правознавства 2 0 1 6
Українська мова 1 4 2 6
Інформатика 1 0 1 2
Географія 3 4 3 7
Англійська мова 2 6 2 5
Історія 2 2 1 4
Фізика 1 4 4 9
Економіка 0 2 1 1
Хімія 3 4 5 4
Обслуговуюча праця 1 3 3 1
Трудове навчання 1 0 2 3
Разом 22 47 27 65

Кількість переможців олімпіад по навчальних закладах:


Якщо Ви побачили помилки чи неточності, свої зауваження Ви можете залишити . Спасибі.





Copyright Vilnogirsk_school5 © 2017 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz