Вільногірська загальноосвітня школа №5
Середа, 20.09.2017, 11:23
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS


Тільки Українське радіо-онлайн

Меню сайту

Запитуйте - Відповімо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук по сайту

Календар новин
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода у Вільногірську

Олімпіади 2009-2010 навчального року

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2009-10 н.р. 

Математика


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №3Морозов АндрійІКоцюба С.М.
ЗОШ №5Пирожок ВладиславІІСкоблік В.І.
ЗОШ №5Бігун ОлександрІІІСкоблік В.І.
9 кл.ЗОШ №2Кучик БогданІШиба О.М.
7 кл.ЗОШ №4Самофал КостянтинІКрасношлик Т.Г.
ЗОШ №2Житній БогданІІШиба О.М.
ЗОШ №3Нурісламов РустамІІІСокур Т.Ф.
6 кл.ЗОШ №5Шевченко Дар'яІКучеренко В.Ю.
ЗОШ №5Симоненко ІлляІІСкоблік В.І.

Російська мова та література


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №3Сиса ЄлизаветаІРубан В.К.
ЗОШ №3Жарікова КатеринаІІСербіна А.М.
ЗОШ №3Зубенко ВікторіяІІІРубан В.К.
10 кл.ЗОШ №3Черниш МаринаІРадіонова Л.І.
ЗОШ №3Трофименко ОленаІІРадіонова Л.І.
ЗОШ №3Кожура Катерина/TD>ІІІРадіонова Л.І.
9 кл.ЗОШ №3Сиса ЄлизаветаІРадіонова Л.І.
ЗОШ №5Горбович ОлександрІІПойда О.В.
ЗОШ №2Козуля ВікторіяІІІКовтунова М.В.
8 кл.ЗОШ №2Бурлак ПолінаІЗачепа А.Г.
ЗОШ №3Волкова КатеринаІІСербіна А.М.
ЗОШ №4Самойленко НаталяІІІМаслова О.А.

Біологія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №5Варченко ДмитроІІКрасуля С.Г.
ЗОШ №3Панін ВіталійІІІБережна О.І.
10 кл.ЗОШ №5Михалкова КатеринаІІБублик Н.М.
ЗОШ №3Котолов МаратІІІБережна О.І.
9 кл.ЗОШ №5Прокопчук ОлегІІКрасуля С.Г.
ЗОШ №2Кучик БогданІІІМатус Л.М.
8 кл.ЗОШ №3Герасіменко ВалеріяІІЖолоб Г.Д.
ЗОШ №4Жбир АнастасіяІІІТверетінов В.О.

Основи правознавства


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №5Колосов АндрійІКорнієнко О.П.
ЗОШ №5Левченко ГаннаІІКорнієнко О.П.
ЗОШ №5Галушко ОленаІІІКорнієнко О.П.
10 кл.ЗОШ №5Кравченко ОленаІКорнієнко О.П.
ЗОШ №5Логінова АлінаІІКорнієнко О.П.
ЗОШ №3Стецька ОльгаІІІШуть М.І.
9 кл.ЗОШ №5Манойло МикитаІКорнієнко О.П.
ЗОШ №5Войт РостиславІІКорнієнко О.П.
ЗОШ №5Дондя ОлександрІІІКорнієнко О.П.

Українська мова та література


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №4Оберемок ОлександраІІРоскокоха Т.В.
ЗОШ №3Сиса ЄлизаветаІЛегенька Л.С.
10 кл.ЗОШ №5Кравченко ОленаІБублик С.Ф.
ЗОШ №4Федюк ЄвгеніяІІЄвтухова Л.М.
ЗОШ №4Гончар СвітланаІІІЄвтухова Л.М.
9 кл.ЗОШ №5Дідичук СвітланаІІЄпіфанова В.М.
ЗОШ №3Свиридовська ВікторіяІІІВласенко О.С.
8 кл.ЗОШ №5Бурлак ПолінаІГаврилюк Г.М.
ЗОШ №5Кабанова ГаннаІІСадовська О.М.
ЗОШ №3Волкова КатеринаІІІБаранова О.О.

Інформатика (програмування)


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
9 кл.
ЗОШ №2Кучик БогданІІвашина Т.Я.
11 кл.ЗОШ №5Варченко ДмитроІДанилюк В.М.
ЗОШ №5Бігун ОлександрІІДанилюк В.М.

Географія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №3Морозов АндрійІРазова Л.Г.
ЗОШ №5Варченко ДмитроІІКшенська К.І.
10 кл.ЗОШ №2Трубаєва ВікторіяІБулгака Л.П.
ЗОШ №4Линник ІгорІІІБондарь В.Д.
9 кл.ЗОШ №2Кучик БогданІБулгака Л.П.
ЗОШ №5Прокопчук ОлегІІЗеркаль О.Д.
ЗОШ №3Свиридовська ВікторіяІІІРазова Л.Г.
8 кл.ЗОШ №2Бурлак ПолінаІБулгака Л.П.
ЗОШ №3Чміль ПавлоІІРазова Л.Г.
ЗОШ №5Кабанова ГаннаІІІЗеркаль О.Д.
7 кл.ЗОШ №3Пушкарь ОленаІРазова Л.Г.
ЗОШ №5Дзоз КатеринаІІЗеркаль О.Д.
ЗОШ №2Циган ВладиславІІІБулгака Л.П.

Англійська мова


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №5Духновський ОлексійІКрижан Т.М.
ЗОШ №3Голобов АртурІІЧайка В.В.
ЗОШ №2Глущенко АльбінаІІІХейсон Л.О.
ЗОШ №3Геворгян АрсенІІІЧайка В.В.
10 кл.ЗОШ №4Балун ВіталійІСакалош Л.О.
ЗОШ №3Котолов МаратІІЧайка В.В.
ЗОШ №3Трофіменко ОленаІІІЧайка В.В.
9 кл.ЗОШ №5Бухал ПавлоІКрижан Т.М.
ЗОШ №5Бублейник ІринаІІКрижан Т.М.
ЗОШ №2Тронько ДаріяІІІКабаченко Н.В.
ЗОШ №4Костроба ГалинаІІІСакалош Л.О.
8 кл.ЗОШ №3Карпов ДмитроІІГунько В.В.
ЗОШ №2Воробйова ВеронікаІІІБіленко О.М.

Історія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №5Криворотько АнастасіяІШульгань А.А.
ЗОШ №5Бігун ОлександрІІШульгань А.А.
ЗОШ №4Старцева наталіяІІКузнєцова А.В.
ЗОШ №4Барвіна МаріяІІІКузнєцова А.В.
10 кл.ЗОШ №5Кравченко ОленаІКорнієнко О.П.
ЗОШ №5Логінова АлінаІІКорнієнко О.П.
ЗОШ №5Сотник Дар'яІІІКорнієнко О.П.
9 кл.ЗОШ №4Костроба ГалинаІКоляда І.Г.
ЗОШ №3Фомашко ЄвгеніяІІКарпова Л.Є.
ЗОШ №3Марущенко ГаннаІІІКарпова Л.Є.
8 кл.ЗОШ №3Десятка ОлегІКарпова Л.Є.
ЗОШ №5Точилін МикитаІІСоніна Г.В.
ЗОШ №4Жбир АнастасіяІІІКузнєцова А.В.

Фізика


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №3Морозов АндрійІПолякова Ю.В.
ЗОШ №5Шолтун ДмитроІІМовчан В.І.
ЗОШ №4Оберемок ОлександраІІІЖолоб В.А.
10 кл.ЗОШ №4Линник ІгорІІІЖолоб В.А.
9 кл.ЗОШ №5Прокопчук ОлегІМовчан В.І.
ЗОШ №2Кучик БогданІІБрюхова Т.В.
ЗОШ №3Фабрикантов ЕрнестІІІПолякова Ю.В.
8 кл.ЗОШ №2Палієнко РоманІІІБрюхова Т.В.
7 кл.ЗОШ №5Борилюк АртемІДанилюк В.М.
ЗОШ №3Свиридовська ОльгаІІПолякова Ю.В.
ЗОШ №5Горденко АнастасіяІІІДанилюк В.М.

Економіка


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №3Морозов АндрійІРазова Л.Г.
ЗОШ №4Старцева НаталіяІІБондарь В.Д.

Хімія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №3Морозов АндрійІІКирилова Н.Є.
ЗОШ №4Оберемок ОлександраІІІКаморда О.В.
10 кл.ЗОШ №5Кравченко ОленаІЗінченко Т.С.
ЗОШ №4Линник ІгорІКаморда О.В.
9 кл.ЗОШ №5Прокопчук ОлегІЧоврі Т.Є.
ЗОШ №5Гнєдаш ВладиславаІІЧоврі Т.Є.
ЗОШ №2Кучик БогданІІІМаркіна О.М.
8 кл.ЗОШ №5Кабанова ГаннаІІЗінченко Т.С.
ЗОШ №2Палієнко РоманІІІМаркіна О.М.

Обслуговуюча праця


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №2Фетюніна ГаннаІІКотенко В.Ю.
ЗОШ №3Ховрічова ОксанаІІІДенисенко В.А.
10 кл.ЗОШ №5Криворот ОленаІПоточняк Н.Р.
9 кл.ЗОШ №2Євдокімова ОленаІКотенко В.Ю.
8 кл.ЗОШ №5Кабанова ГаннаІПоточняк Н.Р.
ЗОШ №4Сивко ОлександраІІКуц Л.П.
ЗОШ №4Сорока КатеринаІІКуц Л.П.
ЗОШ №2Назаренко АнастасіяІІІКотенко В.Ю.

Трудове навчання


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
8-9 кл.ЗОШ №5Браржник МаксимІІМовчан А.М.
ЗОШ №4Гавриш ЄвгенІІІЗаболотний В.В.
ЗОШ №2Дудник МиколаІІІКотенко Ю.В.
ЗОШ №3Козловський В'ячеславІІІБілецький М.І.

Моніторинг результативності участі команд загальноосвітніх шкіл міста
в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад 2009-2010 навчального року


 
ПредметЗОШ №2ЗОШ №3ЗОШ №4ЗОШ №5Всього
учасн.приз.обл.учасн.приз.обл.учасн.приз.обл.учасн.приз.обл.учасн.приз.обл.
Математика6221421101111644695
Російська мова220118331061022123
Біологія4119306106332584
Правознавство5003102009841994
Українська мова7109301031113237103
Інформатика111100000321532
Географія54384071074127134
Англійська мова83075042163225133
Історія200530742116225134
Фізика1021631621114133114
Економіка2003113114001222
Хімія62061172010432994
Обслуговуюча праця6301104202221382
Трудове навчання210210210210840
Разом662288536771217104452232612444

Кількість переможців олімпіад по навчальних закладах:


Якщо Ви побачили помилки чи неточності, свої зауваження Ви можете залишити . Спасибі.





Copyright Vilnogirsk_school5 © 2017 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz