Вільногірська загальноосвітня школа №5
Субота, 24.06.2017, 19:24
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS


Тільки Українське радіо-онлайн

Меню сайту

Запитуйте - Відповімо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук по сайту

Календар новин
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода у Вільногірську

Олімпіади 2007-2008 навчального року

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2007-2008 н.р. 

Українська мова та література


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №4Златковська ЮліяІРоскокоха Т.В.
ЗОШ №5Лизун ОлексійІСеменюк С.В.
ЗОШ №4Мельник ОксанаІІРоскокоха Т.В.
ЗОШ №3Заворотня ДаринаІІІСтеніна Н.М.
10 кл.ЗОШ №2Сай ДмитроІГаврилюк Г.М.
ЗОШ №2Вороніна ГаннаІІГаврилюк Г.М.
ЗОШ №3Морозова МаріяІІСтеніна Н.М.
ЗОШ №5Супрун МаринаІІЄпіфанова В.М.
ЗОШ №4Крутоголова ТетянаІІІРоскокоха Т.В.
9 кл.ЗОШ №3Сиса ЄлизаветаІЛегенька Л.С.
ЗОШ №4Маляренко КатеринаІІЄвтухова Л.М.
ЗОШ № 4Оберемок ОлександрІІІРоскокоха Т.В.
8 кл.ЗОШ №5Радіонова ВікторіяІБублик С.Ф.
ЗОШ №5Кравченко ОленаІБублик С.Ф.
ЗОШ №2Максимова ЄвгеніяІІГаврилюк Г.М.
ЗОШ №3Котолов МаратІІБаранова О.О.
ЗОШ №4Линник ІгорІІІРоскокоха Т.В.
7 кл.ЗОШ №2Бєлая КатеринаІЗіненко Л.О.
ЗОШ №3Свиридовська ВікторіяІІЗеленська В.В.
ЗОШ №1Козуля ВікторіяІІІДовбиш Л.М.

Англійська мова


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №5Лихолат АлінаІКоломаров В.І.
ЗОШ №4Скрипник РостиславІІСакалош Л.А.
ЗОШ №4Новодон ОлександрІІІСакалош Л.А.
10 кл.ЗОШ №5Шпритула ІринаІКоломаров В.І.
ЗОШ №1Степанюк АнастасіяІІКривко Н.А.
ЗОШ №3Седельников ІгорІІЧайка В.В.
ЗОШ №4Шерадазашвілі ЄвгенІІІСакалош Л.А.
9 кл.ЗОШ №4Шолтун ДмитроІСакалош Л.А.
ЗОШ №2Лучанов ЗахарІІКабаченко Н.В.
ЗОШ №3Сиса ЄлизаветаІІІГаркуша О.С.
8 кл.ЗОШ №5Вареник ВіталійІКоломаров В.І.
ЗОШ №4Линник ІгорІІСакалош Л.А.
ЗОШ №3Котолов МаратІІІЧайка В.В.

Трудове навчання (дівчата)


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №3? ОлесяІІВереітіна Г.І.
ЗОШ №5Мишко АнастасіяІІІМартусь А.В.
10 кл.ЗОШ №3Гордієнко ОксанаІДенисенко В.А.
9 кл.ЗОШ №1Фетюніна ГаннаІКотенко В.Ю.
ЗОШ №3Жарікова КатеринаІІДенисенко В.А.
ЗОШ №1Галичанко ВікторіяІІІКотенко В.Ю.
ЗОШ №3Ховрічева ОксанаІІІДенисенко В.А.
ЗОШ №5Голова Дар'яІІІМартусь А.В.
ЗОШ №5Смірнова АннаІІІАнохіна В.В.
8 кл.ЗОШ №5Криворот ОленаІПоточняк Н.Р.
ЗОШ №5Семенова ВікторіяІІПоточняк Н.Р.
ЗОШ №3? ОльгаІІІВереітіна Г.І.

Трудове навчання (хлопці)


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №5Лимар ОлександрІІМовчан А.М.
10 кл.ЗОШ №4? ВолодимирІЗаболотний В.В.
9 кл.ЗОШ №5Михайліченко ОлександрІМовчан А.М.
ЗОШ №2Кучеренко ВладиславІКотенко Ю.В.
ЗОШ №4Бойко ВалентинІІЗаболотний В.В.
ЗОШ №2Черниш РоманІІКотенко Ю.В.
ЗОШ №1Гуржій ОлександрІІБілецький М.І.
ЗОШ №3? ДенисІІІВереітіна Г.І.
ЗОШ №1? ОлексійІІІБілецький М.І.

Математика


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №5Мазний БогданІДанилюк Я.І.
ЗОШ №4? РостиславІІЛагно Є.А.
ЗОШ №3? ДаринаІІКоцюба М.О.
ЗОШ №3?ІІІКоцюба М.О.
10 кл.ЗОШ №3? МаріяІПуриш С.О.
ЗОШ №3? ЮліяІІПуриш С.О.
ЗОШ №4? ТетянаІІІЧернуська І.М.
9 кл.ЗОШ №4? ДмитроІКрасношлик Т.Г.
ЗОШ №5Пирожок ВладиславІІСкоблік В.І.
ЗОШ №5Коцюба СергійІІІСкоблік В.І.
8 кл.ЗОШ №3? ОленаІКоцюба М.О.
ЗОШ №3? КатеринаІІКоцюба М.О.
ЗОШ №4? АнастасіяІІКрасношлик Т.Г.
ЗОШ №5? ГаннаІІЗагорулько Т.Ю.
7 кл.ЗОШ №2? Дар'яІКисленко Т.М.
ЗОШ №3Фабрикантов ЕрнестІІСокур Т.Ф.
ЗОШ №5Прокопчук ОлегІІІДанилюк Я.І.
6 кл.ЗОШ №2? РоманІІвашина Т.Я.
ЗОШ №5Мартиненко СтаніславІНіколаєнко Л.С.
ЗОШ №2? ПолінаІІІвашина Т.Я.
ЗОШ №3? ЄвгенІІПуриш С.О.
ЗОШ №3? АнатолійІІІПуриш С.О.

Біологія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №5Чичкань ДаринаІКрасуля С.Г.
ЗОШ №2Лазебник ОлексійІРиндя Л.М.
ЗОШ №4Новодон ОлександрІІМанакова В.В.
ЗОШ №3Рак СофіяІІБережна О.І.
ЗОШ №4Скрипник РостиславІІІМанакова В.В.
10 кл.ЗОШ №2?ІРиндя Л.М.
ЗОШ №5Кошкін ДмитроІІКрасуля С.Г.
ЗОШ №4Крутоголова ТетянаІІМанакова В.В.
ЗОШ №1Степанюк АнастасіяІІІСтрожко В.М.
ЗОШ №3Данова ОленаІІІБережна О.І.
9 кл.ЗОШ №3? ВіталійІБережна О.І.
ЗОШ №2? СергійІІРиндя Л.М.
ЗОШ №5? ОлександрІІІКрасуля С.Г.
8 кл.ЗОШ №3? ЄвгеніяІБережна О.І.
ЗОШ №3Котолов МаратІІБережна О.І.
ЗОШ №4? ІгорІІІМанакова В.В.

Географія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №3Толстоног КатеринаІРазова Л.Г.
ЗОШ №2Лазебник ОлексійІІБулгака Л.П.
ЗОШ №5Литовченко АртемІІІКшенська К.І.
10 кл.ЗОШ №5Авдєєнко ЄвгенІЗеркаль О.Д.
ЗОШ №5Супрун МаринаІІЗеркаль О.Д.
ЗОШ №3Морозова МаріяІІІРазова Л.Г.
9 кл.ЗОШ №3Панін ВіталійІРазова Л.Г.
ЗОШ №5Колосов АндрійІІКшенська К.І.
ЗОШ №5Бігун ОлександрІІІКшенська К.І.
8 кл.ЗОШ №4Линник ІгорІМонькова В.К.
ЗОШ №2Тлубаєва ВікторіяІІБулгака Л.П.
ЗОШ №3Кожура КатеринаІІІРазова Л.Г.
7 кл.ЗОШ №4Бурий ПавлоІМонькова В.К.
ЗОШ №5Прокопчук ОлегІІКшенська К.І.
ЗОШ №4Тютюнник ВікторіяІІІМонькова В.К.

Інформатика (курс користувача)


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
7 кл.
ЗОШ №2Кучик БогданІІвашина Т.Я.
11 кл.ЗОШ №2Крутенко КатеринаІІІвашина Т.Я.
ЗОШ №5Мазний БогданІІІДанилюк В.М.

Інформатика (курс програмування)


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
7 кл.
ЗОШ №2Кучик БогданІІвашина Т.Я.
11 кл.ЗОШ №2Крутенко КатеринаІІІвашина Т.Я.
ЗОШ №2Петрук МихайлоІІІІвашина Т.Я.

Фізика


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №4Новодон ОлександрІЖолоб В.А.
ЗОШ №5Литвяк ОленаІІМовчан В.І.
ЗОШ №2Коляда ЄвгеніяІІІОвчаренко К.О.
10 кл.ЗОШ №5Авдєєнко ЄвгенІМовчан В.І.
ЗОШ №5Василенко ОлександрІІМовчан В.І.
ЗОШ №3Морозова МаріяІІІПолякова Ю.В.
9 кл.ЗОШ №3Морозов АндрійІПолякова Ю.В.
ЗОШ №5Пирожок ВладиславІІМовчан В.І.
ЗОШ №4Шолтун ДмитроІІІЖолоб В.А.
8 кл.ЗОШ №5Михалкова КатеринаІДанилюк В.М.
ЗОШ №5Колядко ЯнаІІДанилюк В.М.
ЗОШ №4Линник ІгорІІІЖолоб В.А.
7 кл.ЗОШ №5Прокопчук ОлегІДанилюк В.М.
ЗОШ №2Кучик БогданІІОвчаренко К.О.
ЗОШ №3Марущенко ГаннаІІІПолякова Ю.В.

Історія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №5Лизун ОлексійІКорнієнко О.П.
ЗОШ №4Новодон ОлександрІІБондарь В.Д.
ЗОШ №5Перерва СергійІІІКорнієнко О.П.
10 кл.ЗОШ №2Сай ДмитроІНечипоренко Г.М.
ЗОШ №4Шевченко ПавлоІІБондарь В.Д.
ЗОШ №4Круглова ТетянаІІІБондарь В.Д.
9 кл.ЗОШ №3Морозов АндрійІКарпова Л.Є.
ЗОШ №2Лебедевич СергійІІНечипоренко Г.М.
ЗОШ №1Дорошенко ОлексійІІІКарпович В.Л.
ЗОШ №5Розумовський ОлександрІІІШульгань А.А.
8 кл.ЗОШ №5Кравченко ОленаІКорнієнко О.П.
ЗОШ №3Трофіменко ОленаІІКарпова Л.Є.
ЗОШ №3Котолов МаратІІІКарпова Л.Є.

Правознавство


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №5Прядка ДаринаІКорнієнко О.П.
ЗОШ №3Дзьома ЮліяІІКорнієнко О.П. (фак.)
ЗОШ №4Мельник ОксанаІІІСальник І.С.
10 кл.ЗОШ №5Градінович АннаІКорнієнко О.П.
ЗОШ №2Бражник ІлонаІІШаповалова О.П.
ЗОШ №5Супрун МаринаІІКорнієнко О.П.
ЗОШ №1Зарецька ЮліяІІІКарпович В.О.
9 кл.ЗОШ №5Колосов АндрійІКорнієнко О.П.
ЗОШ №5Шереметьєв СергійІІКорнієнко О.П.
ЗОШ №4Потєніхіна ЮліяІІІСальник І.С.

Російська мова та література


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №5Лихолат АлінаІБорилюк В.П.
ЗОШ №3Рак СофіяІІГуркіна Л.Г.
ЗОШ №3Завгородня ЯнаІІІГуркіна Л.Г.
10 кл.ЗОШ №3Морозова МаріяІРубан В.К.
ЗОШ №3Лищук ЮліяІІРубан В.К.
ЗОШ №1Зарецька ЮліяІІІСербіна А.М.
9 кл.ЗОШ №3Сиса ЄлизаветаІРубан В.К.
ЗОШ №3Зубенко ВікторіяІІРубан В.К.
ЗОШ №5Левченко АннаІІІБорилюк В.П.
8 кл.ЗОШ №3Логінова АлінаІРадіонова Л.І.
ЗОШ №5Сотник Дар'яІІБорилюк В.П.
ЗОШ №4Линник ІгорІІІЛитвиненко Н.Р.
7 кл.ЗОШ №3Свиридовська ВіктооріяІРубан В.К.
ЗОШ №2Тронько ДаринаІІКовтунова М.В.
ЗОШ №3Марущенко ГаннаІІІРадіонова Л.І.

Економіка


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №5Перерва СергійІЗеркаль О.Д.
ЗОШ №4Омельченко ІгорІІБондарь В.Г.
ЗОШ №3Толстоног КатеринаІІІРазова Л.Г.
10 кл.ЗОШ №3Морозова МаріяІРазова Л.Г.
ЗОШ №5Авдєєнко ЄвгенІІЗеркаль О.Д.
ЗОШ №3Ліщук ЮліяІІРазова Л.Г.
ЗОШ №1Степанюк АнастасіяІІІКарпович В.Л.

Хімія


КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11 кл.
ЗОШ №4Скрипник ЯрославІКаморда О.В.
ЗОШ №4Златковська ЮліяІІКаморда О.В.
ЗОШ №5Литвяк ОленаІІГуркіна Л.Г.
ЗОШ №3Заворотня ДаринаІІІКирилова Н.Є.
ЗОШ №2Лазерник ОлексійІІІМаркіна О.М.
10 кл.ЗОШ №4Крутоголова ТетянаІКаморда О.В.
ЗОШ №4Шевченко ПавлоІКаморда О.В.
ЗОШ №3Морозова МаріяІІКирилова Н.Є.
ЗОШ №5Бублик АнастасіяІІЗінченко Т.С.
ЗОШ №3Лішук ЮліяІІІКирилова Н.Є.
9 кл.ЗОШ №5Колосов АндрійІЗінченко Т.С.
ЗОШ №4Оберемок ОлександрІКаморда О.В.
ЗОШ №5Толочко МаксимІІЗінченко Т.С.
ЗОШ №3Морозов АндрійІІІКирилова Н.Є.
8 кл.ЗОШ №4Линник ІгорІКаморда О.В.
ЗОШ №2Трубаєва ВікторіяІІМаркіна О.М.
ЗОШ №5Радіонова ВікторіяІІІЗінченко Т.С.

Кількість призових місць по школах

ШколаІ місцеІІ місцеІІІ місцеВсього призових місць
ЗОШ № 113711
ЗОШ № 21115329
ЗОШ № 315211955
ЗОШ № 412131439
ЗОШ № 523201356
Всього:627256190

Кількість учнів, для яких подали заявку на участь в обласних олімпіадах
Школа№ 1№ 2№ 3№ 4№ 5Всього
Кількість151271439

Кількість переможців олімпіад по навчальних закладах:




Приносимо вибачення за відсутність деяких прізвищ у таблицях. Причина цього - документ з неякісним скануванням (дані просто не читаються). Будемо вдячні, якщо Ви допоможете відновити втрачену інформацію.
Свої зауваження Ви можете залишити . Спасибі.




Copyright Vilnogirsk_school5 © 2017 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz