Вільногірська загальноосвітня школа №5
Понеділок, 11.12.2017, 19:17
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS


Тільки Українське радіо-онлайн

Меню сайту

Запитуйте - Відповімо

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук по сайту

Календар новин
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода у Вільногірську

Олімпіади 2006-2007 навчального року

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2006-2007 н.р. 

Українська мова та література

КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11кл.
ЗОШ №3 Власенко ТетянаІСтєніна Н.М.
ЗОШ №3 Зечихіна ОльгаІІСтєніна Н.М.
ЗОШ №5 Клеопа ТетянаІІІЄпіфанова В.Д.
10кл.
ЗОШ №5 Лизун ОлексійІСеменюк С.В.
ЗОШ №4 Златковська ЮліяІІЧучман О.О.
ЗОШ №1 Гузь АннаІІІЛевченко О.М.
9кл.
ЗОШ №2 Сай ДмитроІГаврилюк Г.М.
ЗОШ №3 Морозова МаріяІІСтєніна Н.М.
ЗОШ №5 Авдєєнко ЄвгенІІЄпіфанова В.М.
ЗОШ №3 Ліщук ЮліяІІІСтєніна Н.М.
8кл.
ЗОШ №5 Пирожок ВладиславІБублик С.Ф.
ЗОШ №2 Лебедевич СергійІІБратко С.В.
ЗОШ №3 Усенко ВалерійІІЛегенька Л.С.
ЗОШ №3 Сиса ЄлизаветаІІІЛегенька Л.С.

Російська мова та література

КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11кл.
ЗОШ №5Третяченко ЮліяІБорилюк В.П.
ЗОШ №3 Власенко ТетянаІІРадіонова Л.І.
ЗОШ №1 Головченко ГаннаІІІСербінаА.М.
10кл.
ЗОШ №5 Мишко АнастасіяІІБорилюк В.П.
ЗОШ №5 Чичкань ДаринаІІІБорилюк В.П.
9кл.
ЗОШ №3 Морозова МаріяІРубан В.К.
ЗОШ №2 Сай ДмитроІІЗачепа А.Г.
ЗОШ №3 Боронило ВікторіяІІІРубан В.К.
8кл.
ЗОШ №3Сиса ЄлизаветаІРубан В.К.
ЗОШ №3 Геворчян АрсенІІРубан В.К.
ЗОШ №4 Микитюк ЮліяІІІЛитвиненко Н.Р.
7кл.
ЗОШ №3 Кожура КатеринаІРадіонова Л.І.
ЗОШ №2 Овчаренко КатеринаІІКовтунова М.В.
ЗОШ №4 Коркішко АнастасіяІІІЛитвиненко Н.Р.
ЗОШ №3 Немец ЛіліяІІІРадіонова Л.І.

Англійська мова

КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11кл.
ЗОШ №3Чайка ІринаІЧайка В.В.
ЗОШ №5Третьяченко ЮліяІІКоломаров В.І.
ЗОШ №5Сало МихайлоІІІКрижан Т.М.
10кл.
ЗОШ №3 Чучман АртурІГаркуша О.П.
ЗОШ №4Скрипник РостиславІІСакалош Л.А.
ЗОШ №3Завгородня ДаринаІІІГаркуша О.П.
9кл.
ЗОШ №5Василенко ОлександрІКоломаров В.І.
ЗОШ №4Шеразадишвилі ЄвгенІІСакалош Л.А.
ЗОШ №5Кашкін ДмитроІІІКоломаров В.І.

Математика

КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11кл.
ЗОШ №3 Мартиненко ЮрійІКоцюба С.М.
ЗОШ №5 Калітіна ОленаІІНіколаєнко Л.С.
ЗОШ №3 Маншуха ІгорІІІКоцюба С.М.
10кл.
ЗОШ №4 Новодон ОлександрІЛагно Є.Н.
ЗОШ №2 Петрук МаксимІІКисленко Г.М.
ЗОШ №5 Литовченко АртемІІДанилюк Я.І.
ЗОШ №2 Лазебник ОлексійІІІМантуленко О.М.
9кл.
ЗОШ №3 Ліщук ЮліяІПуріш С.О.
ЗОШ №3 Морозова МаріяІІПуріш С.О.
ЗОШ №5 Рожченко АндрійІІІНіколаєнко Л.С.
8кл.
ЗОШ №4 Шалтун ДмитроІКраснощлик Т.Г.
ЗОШ №5 Пирожок ВладиславІІСкоблік В.І.
ЗОШ №2 Лебедевич СергійІІІГолик М.В.
7кл.
ЗОШ №5 Федюшин ОлександрІСкоблик В.І.
ЗОШ №3 Черниш МаринаІІКоцюба М.О.
ЗОШ №5 Вареник ВіталійІІІСкоблик В.І.
ЗОШ №4 Линник ІгорІІІКрасношлик Т.Г.
6кл.
ЗОШ №3 Фабрикантов ЕрнестІСокур Т.Ф.
ЗОШ №2 Кучик БогданІІКисленко Т.М.
ЗОШ №5 НосовськаАнастасіяІІІДанилюк Я.І.
ЗОШ №3 Свиридовська ВікторіяІІІСокур Т.Ф.

Інформатика (користувач)

КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
6кл.
ЗОШ №2Кучик БогданІІвашина Т.Я.
11кл.
ЗОШ №5Сало МихайлоІДанилюк В.М.
11кл.
ЗОШ №2Крутенько КатеринаІІІвашина Т.Я.
11кл.
ЗОШ №5Заїка СергійІІІДанилюк В.М.

Фізика

КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11кл.
ЗОШ №4 Білоус ІлляІЖолоб В.А.
ЗОШ №5 Сало МихайлоІІМовчан В.І.
ЗОШ №2 Біленко ГаннаІІІОвчаренко К.О.
10кл.
ЗОШ №5 Литвяк ОленаІМовчан В.І.
ЗОШ №4 Новодон ОлександрІІЖолоб В.А.
ЗОШ №5 Литовченко АртемІІІМовчан В.І.
9кл.
ЗОШ №3 Морозова МаріяІПолякова Ю.В.
ЗОШ №2 Пальцун ІванІІОвчаренко К.О.
ЗОШ №5 Кошкін ДмитроІІІМовчан В.І.
8кл.
ЗОШ №5 Бігун ОлександрІДанилюк В.М.
ЗОШ №3 Морозов АндрійІІПолякова Ю.В.
ЗОШ №3 Міщенко ГнатІІІПолякова Ю.В.
7кл.
ЗОШ №5 Михалкова КатеринаІДанилюк В.М.
ЗОШ №4 Коркішко АнастасіяІІЖолоб В.А.
ЗОШ №3 Сікарьов ДмитроІІІПолякова Ю.В.

Хімія

КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11кл.
ЗОШ №4 Алещенко ЯнаІКаморда О.В.
ЗОШ №5 Кулик АнастасіяІІЗінченко Т.С.
ЗОШ №3 Зечихіна ОльгаІІІКирилова Н.С.
ЗОШ №5 Толочко ТетянаІІІЗінченко Т.С.
10кл.
ЗОШ №4 Новодон ОлександрІКаморда О.В.
ЗОШ №5 Литвяк ОленаІІЗінченко Т.С.
ЗОШ №5 Мазний БогданІІІЗінченко Т.С.
9кл.
ЗОШ №2 Пашан ЮрійІМаркіна О.М.
ЗОШ №2 Пальцун ІванІІМаркіна О.М.
ЗОШ №4 Крутиголова ТетянаІІІКаморда О.В.
ЗОШ №4 Шевченко ПавлоІІІКаморда О.В.
8кл.
ЗОШ №4 Оберемок ОлександрІКаморда О.В.
ЗОШ №3 Манзюк ДмитроІІКирилова Н.С.
ЗОШ №3 Морозов АндрійІІІКирилова Н.С.

Економіка

КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11кл.
ЗОШ №5Шевченко КатеринаІЗеркаль О.Д.
ЗОШ №4Панченко ОльгаІІБондарь В.Д.
ЗОШ №2Мельник ЯнаІІІБулгака Л.П.
10кл.
ЗОШ №3 Заворотня ДаринаІРазова Л.Г.
ЗОШ №5Войтаник ЄгорІІЗеркаль О.Д.
ЗОШ №3Андрієнко СвітланаІІРазова Л.Г.
ЗОШ №2Колабська СвітланаІІІБулгака Л.П.

Правознавство

КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11кл.
ЗОШ №5Третьяченко ЮліяІКорнієнко О.П.
ЗОШ №5Сало МихайлоІІКорнієнко О.П.
ЗОШ №2Міненко ВладиславІІІШаповалова О.П.
10кл.
ЗОШ №5 Литовченко АртемІКорнієнко О.П.
ЗОШ №5 Перерва СергійІІКорнієнко О.П.
ЗОШ №4 Мельник ОксанаІІІСальник І.С.
9кл.
ЗОШ №5 Градінович АннаІКорнієнко О.П.
ЗОШ №5Авдєєнко ЄвгенІІКорнієнко О.П.
ЗОШ №2Бражник ІлонаІІІШаповалова О.П.

Історія

КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11кл.
ЗОШ №5 Денисов ОлександрІСоніна Г.В.
ЗОШ №4 Хоменко РоманІІБондарь В.Д.
ЗОШ №5 Сенчук Мар'янаІІІСоніна Г.В.
10кл.
ЗОШ №5 Лизун ОлексійІКорнієнко О.П.
ЗОШ №4 Новодон ОлександрІІБондарь В.Д.
ЗОШ №4 Сторожко КостянтинІІІБондарь В.Д.
9кл.
ЗОШ №2 Сай ДмитроІНечипоренко Г.М.
ЗОШ №5 Кушнєрова УлянаІІСоніна Г.В.
ЗОШ №2 Бражник ІлонаІІІНечипоренко Г.М.
8кл.
ЗОШ №5 Колосов АндрійІШульгань А.А.
ЗОШ №3 Морозов АндрійІІКарпова Л.Є.
ЗОШ №2 Дудкін ПавлоІІІНечипоренко Г.В.

Біологія

КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11кл.
ЗОШ №2 Єгунько ВладиславІРиндя Л.М.
ЗОШ №4 Алещенко ЯнаІІМанакова В.В.
ЗОШ №3 Зечихіна ОльгаІІІЖолоб Г.Д.
ЗОШ №3 Чайка ІринаІІІЖолоб Г.Д.
ЗОШ №5 Литвин ОлександрІІІКрасуля С.Г.
10кл.
ЗОШ №4 Ефименко ДмитроІМанакова В.В.
ЗОШ №2 Лазебник ОлексійІІРиндя Л.М.
ЗОШ №1 Криворотько СергійІІСторожко В.М.
ЗОШ №4 Скрипник РостиславІІІМанакова В.В.
9кл.
ЗОШ №3 Боронило ВікторіяІБережна О.І.
ЗОШ №4 Крутиголова ТетянаІІМанакова В.В.
ЗОШ №3 Жданова ОленаІІІБережна О.І.
8кл.
ЗОШ №2 Лебедевич СергійІРиндя Л.М.
ЗОШ №3 Панін ВіталійІІБережна О.І.
ЗОШ №3 Геворгян АрсенІІІБережна О.І.

Географія

КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11кл.
ЗОШ №2Біленко ГаннаІБулгака Л.П.
ЗОШ №5 Третьяченко ЮліяІІКшенська К.І.
ЗОШ №2 Набока ОльгаІІІБулгака Л.П.
10кл.
ЗОШ №5 Литовченко АртемІЗеркаль О.Д.
ЗОШ №2 Лазебник ОлексійІІБулгака Л.П.
ЗОШ №4 Єфименко ДмитроІІІМонькова В.К.
ЗОШ №3 Заворотня ДаринаІІІРазова Л.Г.
9кл.
ЗОШ №2 Пальцун ІванІБулгака Л.П.
ЗОШ №5 Супрун МаринаІІЗеркаль О.Д.
ЗОШ №3 Морозова МаріяІІІРазова Л.Г.
8кл.
ЗОШ №4Микитюк ЮліяІМонькова В.К.
ЗОШ №2 Лебедевич СергійІІБулгака Л.П.
ЗОШ №5 Колосов АндрійІІІКшенська К.І.
7кл.
ЗОШ №5 Федюшин ОлександрІЗеркаль О.Д.
ЗОШ №2 Трубаєва ВікторіяІІБулгака Л.П.
ЗОШ №4 Лінник ІгорІІІМонькова В.К.

Трудове навчання (хлопці)

КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11кл.
ЗОШ №5Колабський МаксимІМовчан А.М.
ЗОШ №4Ручка ДмитроІІЗаболотний В.В.
ЗОШ №3Матюшенко ТарасІІІВереітіна Г.І.
9кл.
ЗОШ №5Колабський ОлександрІМовчан А.М.
ЗОШ №2Москальчук ЄвгенІІКотенко Ю.В.
ЗОШ №4Залік ВолодимирІІІЗаболотний В.В.
ЗОШ №3Повстін МикитаІІІВереітіна Г.І.

Трудове навчання (дівчата)

КласШколаПрізвище, ім'я учняМісцеВчитель
11кл.
ЗОШ №5 Кулик НастяІПоточняк Н.Р.
ЗОШ №1 Мельниченко РусланаІІКотенко В.Ю.
10кл.
ЗОШ №5 Садохіна АлінаІМартусь А.В.
ЗОШ №5 Люлюк НастяІІМартусь А.В.
ЗОШ №3 Качак ЛесяІІІДенисенко В.А.
9кл.
ЗОШ №4 Бандурченко БогданаІКуц Л.П.
ЗОШ №2 Бугайченко ОльгаІІПлоха Л.П.
ЗОШ №5 Чорнобривець АнастасіяІІІАнохіна В.В.
8кл.
ЗОШ №5 Смирнова ОленаІАнохіна В.В.
ЗОШ №3 Хавричива ОксанаІІДенисенко В.А.
ЗОШ №4 Оберемок ОлександраІІІКуц Л.П.

Кількість призових місць по школах

ШколаІ місцеІІ місцеІІІ місцеВсього призових місць
ЗОШ № 1-224
ЗОШ № 28141032
ЗОШ № 312142046
ЗОШ № 49121132
ЗОШ № 523151755
Всього:525760169

Кількість учнів, для яких подали заявку на участь в обласних олімпіадах

Школа№ 1№ 2№ 3№ 4№ 5Всього
Кількість-8991541


Кількість переможців олімпіад по навчальних закладах:


Над сторінкою працював - Войтаник Єгор
11-А 2007р. ;)


Якщо Ви помітили помилки чи неточності, то свої зауваження Ви можете залишити . Спасибі.



Copyright Vilnogirsk_school5 © 2017 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz