Вільногірська загальноосвітня школа №5
Понеділок, 17.02.2020, 08:46
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS


Тільки Українське радіо-онлайн

Меню сайту

Запитуйте - Відповімо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук по сайту

Календар новин
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода у Вільногірську

Шкільне наукове товариство учнів

середньої загальноосвітньої школи №5
м. Вільногірська Дніпропетровської області

  Суспільство, яке прагне досягнути успіхів у своєму соціально-економічному розвитку, має орієнтуватись на формування інтелектуальної еліти. Будь-якому суспільству потрібні обдаровані люди і тому одним з пріоритетних завдань сучасної освіти є розвиток творчих здібностей дитини. Важливо вчасно побачити, підтримати і розвинути здібності дитини. Школа повинна займатися пошуком індивідуальності.

Саме тому у нашій ЗОШ №5 силами творчо працюючих вчителів і самих старшокласників створено шкільне наукове товариство «Еврика», у якому  діють різноманітні секції, що об’єднують учнів, які прагнуть досягти високих результатів у науково-дослідницькій діяльності (керівник науково-методичної роботи в школі – Я.І.Данилюк, керівник НТУ – О.Д.Зеркаль).

Діяльність НТУ, яке є творчим об’єднанням учнів 7-11 класів,  є складовою навчально-виховного процесу, що забезпечує їх інтелектуальний і духовний розвиток, підготовку до активної діяльності в галузі науки та сприяє самовизначенню в майбутній професії.

Основні завдання шкільного НТУ:

  1. Забезпечити належну загальноорганізаційну підготовку учнів, що виявляють інтерес до наукової діяльності, розробити чітку систему розвитку потреби в науковій діяльності під час навчання в школі на основі глибокого усвідомлення цінності й необхідності науково-дослідницької діяльності.
  2. Створити умови для глибокої наукової підготовки старшокласників, розвинути їх цілеспрямованість, відповідальність, свідоме ставлення до розумової праці й становлення на цій основі пошукового, дослідницького способу мислення, потреби в самоосвіті, самовихованні й адекватній самооцінці своєї наукової діяльності.
  3. Залучити кожного школяра до зацікавленої участі в науково-дослідницькій роботі в рамках проблематики одного з відділень шкільного наукового товариства.
  4. Розробити оптимальну систему підготовки старшокласників до написання і захисту науково-дослідницької роботи на конкурсі МАН.

  На засідання НТУ запрошувалися члени наукових товариств з інших шкіл міста, методисти міськвно, молоді науковці, а також науковці ДНУ. Під їх керівництвом наші учні займаються практичною дослідницькою діяльністю.

Члени НТУ приймають активну участь в предметних міських та обласних олімпіадах, у Всеукраїнських конкурсах.

Сучасна молода людина повинна володіти не тільки належним запасом фундаментальних і спеціальних знань, а й певними навичками творчого вирішення питань, які з’являються в науці і практиці, постійно вдосконалювати свою кваліфікацію. З цією метою на засіданнях шкільного НТУ проводяться тренінги, де всі учасники розширюють свої теоретичні знання щодо методів пошуково-дослідницької діяльності.


Навички ініціативності, вміння практично оцінювати явища, робити правильні висновки на основі дослідження фактів, шукати шляхи подолання перешкод допомагає набути науково-дослідницька діяльність членів НТУ у Малій академії наук.

З діяльністю ШНТУ "Еврика" у різні роки ви зможете ознайомитись на відповідних сторінках нашого сайту.

На цій сторінці ви можете ознайомитись з рекомендаціями щодо написання та оформлення наукових робіт.

Розповідь про роботу ШНТУ "Еврика" за 2010 рік (документ PDF у ZIP-архіві) - СКАЧАТИ

Коротка презентація про роботу ШНТУ "Еврика" за 2011 рік (документ PDF у ZIP-архіві) - СКАЧАТИ


2011-2012 рік
2012-2013 рік
2013-2014 рік
2014-2015 рік
2015-2016 рік
2016-2017 рік
2017-2018 рік


Copyright Vilnogirsk_school5 © 2020 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz