Вільногірська загальноосвітня школа №5
Понеділок, 17.02.2020, 09:43
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS


Тільки Українське радіо-онлайн

Меню сайту

Запитуйте - Відповімо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук по сайту

Календар новин
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода у Вільногірську

Шкільне наукове товариство учнів "Еврика" Вільногірської ЗОШ №5

2016-2017 навчальний рік

Перелік наукових учнівських робіт

Хто виконує Назва роботи Секція, науковий керівник
1 Андрієнко Карина (10-Б) Інтерпретація феміністичних ідей у творах О.Кобилянської філологічна секція, Ф.С.Бублик
2 Андрієнко Валерія, Терещенко Анна (9-В) Тріумф людської гідності філологічна секція, В.М.Єпіфанова
3 Гладка Дарина (9-Б) Побудова чотирикутника математична секція, Л.С.Ніколаєнко
4 Грищенко Костянтин (8-А) Природний антибіотик чи шкідливий алерген? хіміко-біологічна секція, І.П.Шумілова
5 Велічук Артем (11-Б) Екологічні енергозберігаючі технології хіміко-біологічна секція, Г.Д.Жолоб
6 Крігер Микита (11-А) Хемілюмінесценція: від теоретичних пошуків до практичного застосування хіміко-біологічна секція, Т.Є.Човрі
7 Круть Катерина (7-В) Тема самопожертви у творах О.Генрі філологічна секція, О.В.Пойда

 


Звіт про роботу шкільного НТУ «Еврика» за 2016-2017 н.р.

Основне завдання науково-дослідницької роботи – спонукання учнів до активної діяльності; розробки наукової теорії та її практичної реалізації за умов навчання в загальноосвітньому навчальному закладі. Розв’язати це завдання можна шляхом впровадження новітніх методик виховання і формування всебічно розвиненої гармонійної особистості як учителя, так і учня.

Саморозвиток, самоактуалізація та самореалізація особистості учителя і учня можливі лише за умов їх перспективної особистісно-орієнтованої творчої діяльності.

Особливу роль у роботі з молоддю відіграє залучення учнів до дослідницько-експериментальної роботи в рамках учнівського шкільного наукового товариства.

У процесі виконання науково-дослідницької роботи учні набувають умінь самостійно працювати з першоджерелами, використовувати певні методики дослідження, визначати мету, розробляти гіпотезу, аналізувати та синтезувати отримані експериментальні дані, робити висновки. Таким чином, науково-дослідницька робота учнів – це самореалізація власного творчого потенціалу, засіб розвитку аналітично-синтетичного мислення, потужне мотивування до вивчення шкільних навчальних дисциплін.

У 2016-2017 навчальному році у шкільному НТУ «Еврика» над проектами працювали вісім молодих науковців під керівництвом досвідчених наукових керівників. Всі роботи були надзвичайно цікавими, оригінальними і досить ґрунтовними.

В номінації «Найбільш повне розкриття теми» перемогу отримала робота дев’ятикласниць А.Терещенко та В.Андрієнко (науковий керівник В.М.Єпіфанова) «Тріумф людської гідності» (компаративний аналіз творів Івана Багряного «Тигролови» та Джека Лондона «Любов до життя»).

Грамотою за перемогу в номінації «Робота, що має найбільше практичне значення» нагороджений одинадцятикласник А.Велічук (н.к. Г.Д.Жолоб), який успішно захистив проект «Екологічні енергозберігаючі технології».

В номінації «Ораторські здібності доповідача» заслужену нагороду отримала К.Андрієнко (н.к. С.Ф.Бублик) з роботою «Інтерпретація феміністичних ідей у творах О.Кобилянської».

Затамувавши подих слухали присутні прекрасну розповідь-дослідження семикласниці К.Круть (н.к. О.В.Пойда) про тему самопожертви у новелах О.Генрі. Робота нагороджена грамотою за перемогу у номінації «Робота – естетична насолода».

Диплом ІІІ ступеня отримав К.Грищенко (н.к. І.П.Шумілова) за перемогу науково-дослідницької роботи «Природний антибіотик чи… шкідливий алерген?» в номінаціях «Найбільш пізнавальна робота» та «Робота, що має найбільше практичне значення».

Дипломом ІІ ступеня нагороджена Д.Гладка (н.к. Л.С.Ніколаєнко) за перемогу проекту «Побудова чотирикутників» у номінації «Найбільш оригінальна робота» та за участь у роботі Дніпропетровського відділення МАН.

Диплом І ступеня отримав випускник школи М.Крігер (н.к. Т.Є.Човрі) з роботою «Хемілюмінісценсія: від теоретичних пошуків до практичного використання» за найбільшу кількість набраних балів у номінації «Найбільш повне розкриття теми» та за участь у роботі Дніпропетровського відділення МАН.

Приємно відзначити, що цього року на підсумковому засіданні шкільного НТУ «Еврика» свої роботи захищали наймолодші науковці – учні початкової школи під керівництвом свого наставника, вчителя початкових класів Мазінової С.Г. Учні захищали свої роботи нарівні із старшокласниками, і також отримали грамоти: Є.Шакун за роботу «Вплив зовнішніх умов на ріст кристалів» (номінація «Робота – естетична насолода») та Д.Борилюк за роботу «Вплив біоритмів на активність та успішність учнів» ( номінація «Найбільш пізнавальна робота»).

Отже, ще один рік минув у творчих пошуках, цікавій роботі, несподіваних відкриттях. Попереду – нові ідеї, нові проекти і нові «сходинки до великої науки».

Керівник шкільного НТУ «Еврика» Зеркаль О.Д.


Ознайомитись з роботами ШНТУ "Еврика" за 2016-2017 н.р. можна ТУТ


Copyright Vilnogirsk_school5 © 2020 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz