Вільногірська загальноосвітня школа №5
Понеділок, 17.02.2020, 09:17
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS


Тільки Українське радіо-онлайн

Меню сайту

Запитуйте - Відповімо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук по сайту

Календар новин
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода у Вільногірську

  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРАКТИВНИЙ КОНКУРС ЮНИХ ІСТОРИКІВ "БІЛИЙ ЛЕЛЕКА"


Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних істориків «Білий лелека» - конкурс для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України. Уперше відбувся 25 квітня 2009 року, тоді у конкурсі взяли участь 4 967 учнів з 327 шкіл. Мета конкурсу — активізація та актуалізація вивчення історії в загальноосвітніх навчальних закладах; підвищення рівня знань з історії; розвиток дослідницьких здібностей учнів; патріотичне виховання школярів; підтримка та підвищення ефективності роботи вчителів історії. Конкурс проводиться Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Всеукраїнською Спілкою викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України (наказ Міністерства освіти і науки України від 23.02.2009 № 157 „Про проведення Всеукраїнського інтерактивного історичного конкурсу „Білий лелека”). Організація та проведення конкурсу здійснюється за рахунок доброчинних внесків його учасників, окремих спонсорів.

Сайт конкурсу - http://gromad-osvita.org.ua. Додаткову інформацію про конкурс можна отримати тут.

Порядок проведення конкурсу, зміст і структура завдань (інформація взята з сайту http://wikipedia.org)

У конкурсі можуть брати участь учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів за власним бажанням. Участь у конкурсі учнів забезпечуються доброчинними внесками від їх імені. Конкурс проводиться в один день в усіх регіонах України за єдиними завданнями для кожної вікової категорії. Дата проведення змагань повідомляється Оргкомітетом заздалегідь. Координатори отримують надіслані поштою завдання для кожного учасника згідно із заявкою за декілька днів до початку конкурсу. Кількість бланків відповідей (так само, як і кількість завдань) відповідає кількості учнів, зазначених у заявці та копії квитанції про переказ доброчинного внеску.

Головна вимога до проведення конкурсу — чесність і самостійність учнів у роботі над завданнями. Учні повинні сидіти по одному за партою й працювати індивідуально. Пакет із завданнями відкривається у присутності учнів. Учасник отримує аркуш із завданням, після закінчення конкурсу може залишати його собі. Тестові завдання складаються окремо для кожного класу відповідно до навчальної програми відповідного рівня. Учаснику пропонується 30 тестових завдань з історії, які мають 3 рівні складності: 10 завдань І рівня (оцінюються 3 балами), 10 завдань ІІ рівня (по 4 бали), 10 завдань ІІІ рівня (по 5 балів за завдання). До кожного із завдань пропонується від трьох до п'яти варіантів відповідей, з яких лише одна правильна. Відсутність відповіді або вибір двох чи більше варіантів відповідей оцінюється в 0 балів. Учасник можне набрати максимум 120 балів.Бланк відповідей учень заповнює за зразком (зразки надсилаються разом із завданнями), після закінчення змагань віддає координатору для відправки до Оргкомітету. Конкурс триває 60 — 75 хвилин — час на виконання завдань без урахування тривалості інструктажу. Після завершення виконання завдань координатор збирає всі бланки відповідей разом з реєстраційними бланками для учнів і вчителів, запаковує в конверт, скріплює печаткою школи у присутності кількох спостерігачів (учасників конкурсу). Координатор надсилає пакет на адресу Оргкомітету з поміткою «Лелека» у день проведення конкурсу, але не пізніше наступного дня.

Оргкомітет може оголошувати також і творчі завдання, які виконуються учасниками конкурсу за бажанням. Умови і термін виконання творчих завдань визначаються і надсилаються Оргкомітетом на місця додатково. Творчі завдання оцінюються окремо за спеціально розробленими критеріями та вимогами. Учасники, які виконують творчі завдання, отримують сертифікати, заохочувальні призи, тощо.


2010-11 рік

В конкурсі прийняли участь 20 учнів школи. З них сертифікати учасників отримали 19 учнів. 1 учень отримав "Срібний сертифікат" - Озерний Микита (6-В клас).

Персональні результати учасників конкурсу можна побачити (шифр регіону 04035, ст. 18-22).


2014-15 рік

 

В конкурсі прийняли участь 45 учнів школи. З них сертифікати учасників отримали 41 учень, бронзовий сертифікат - 4 учасники.

 


2015-16 рік

 

В конкурсі прийняли участь 29 учнів школи. З них сертифікати учасників отримали 28 учнів, "бронзовий" сертифікат - 1 учасник.

 


2016-17 рік

 

В конкурсі прийняли участь 26 учнів школи. З них сертифікати учасників отримали 23 учні, "бронзовий" сертифікат - 3 учасники.

 


2017-18 рік

 

В конкурсі прийняли участь 60 учнів школи. З них сертифікати учасників отримали 48 учнів, "бронзовий" сертифікат - 12 учасників.

 


2018-19 рік

 

В конкурсі прийняли участь 51 учень школи. З них сертифікати учасників отримали 33 учні, "бронзовий" сертифікат - 16 учасників, "срібний" сертифікат - 1 учень (Трофименко Артем, 5-Б клас), "золотий" сертифікат - 1 учениця (Русакова Таїсія, 5-Б клас).

 


 

 

Copyright Vilnogirsk_school5 © 2020 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz