Вільногірська загальноосвітня школа №5
Субота, 20.01.2018, 03:33
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS


Тільки Українське радіо-онлайн

Меню сайту

Запитуйте - Відповімо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук по сайту

Календар новин
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода у Вільногірську

  МІЖНАРОДНИЙ МАТЕМАТИЧНИЙ КОНКУРС "КЕНГУРУ"

Мiжнародний математичний конкурс "Кенгуру" започаткований на початку 80-х років XX століття Пітером Холлораном, професором математики з Сіднею (Австралія). У липні 1994 року в Страсбурзі на Раді Європи Генеральна асамблея організувала Асоціацію «Кенгуру без кордонів». Тепер Асоціація об’єднує учасників з-понад 30 країн, однією з яких є Україна. Вперше конкурс-гру «Кенгуру» в нашій державі було проведено у 1997 році на базі кількох шкіл Старосамбірського району Львівської області та Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Тепер це наймасовіше математичне та інтелектуальне змагання серед школярів нашої держави. Майже пів-мільйона учасників зібрав і об’єднав конкурс за 10 років.

Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасником конкурсу може бути кожен учень від 2-го по 11-й клас з усіх куточків України. Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики. Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога.

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України. Порядок проведення конкурсу встановлюється наказом Міністерства освіти і науки України від 24.05.2000 № 149 "Про участь школярів України у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»", а також листом Міністерства освіти і науки України, що зазвичай публікується в кінці листопада, в додатку до листа можна знайти контакти регіонального координатора та правила проведення конкурсу.

Сайт конкурсу в Україні - http://www.kangaroo.com.ua. На сайті можна ознайомитись з історією, правилами проведення конкурсу, завданнями та результатами минулих років, пройти он-лайн тестування.

Правила проведення (інформація з сайту http://wikipedia.org)

Конкурс «Кенгуру» проводиться на благочинній основі, для учнів 2 — 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Для того, щоб зареєструватися у конкурсі учневі необхідно, до початку січня поточного року зареєструватися у шкільного чи регіонального координатора. Конкурс проводиться в шести вікових групах:    Малюк 2 (для учнів 2 класів), Малюк 3,4 (3—4 класи), Школярик (5—6 класи), Кадет (7—8 класи), Юніор (9—10 класи), Випускник (11 клас). Учням, що закінчили класи з поглибленим вивченням математики, пропонуються завдання вищого рівня складності.

Конкурс проводиться в один день в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи. Місцеві осередки проведення конкурсу отримують завдання за кілька днів до його початку. Конверти із завданнями відкриваються в день проведення конкурсу в присутності учасників. Кількість аркушів із завданнями та бланків відповідей висилається згідно з заявкою про участь. Головна вимога до координаторів та учасників конкурсу — самостійна та чесна робота над завданнями. Учасники конкурсу сидять за партами по одному. Користуватися калькулятором, підручниками та математичними таблицями категорично забороняється, розрахунки та обчислення проводяться лише на чистому аркуші паперу. Кожен учасник конкурсу отримує аркуш із завданням, який потім залишає собі, та бланк відповідей учасника, який після закінчення конкурсу віддає координаторові; на спеціальному бланку відповідей необхідно вказати лише одну правильну відповідь. Неправильна відповідь або її відсутність оцінюється в 0 балів. Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник: для учнів 2 класів — 60 балів; для учнів 3 — 4 класів — 96, для учнів 5- 11 класів — 120 балів. Основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана одним учасником.

Конкурс триває 75 хвилин — час на розв'язування завдань без урахування тривалості інструктажу. Після закінчення роботи над завданнями координатор збирає всі бланки відповідей разом з реєстраційними бланками для учнів та вчителів, запаковує в конверт, скріплює печаткою школи в присутності кількох спостерігачів (учасників конкурсу) і висилає на адресу Центрального оргкомітету з поміткою «Кенгуру».2010-11 рік

В конкурсі прийняли участь 121 учень школи. З них сертифікати учасників отримали 95 учнів, 26 учнів показали добрий результат.
Copyright Vilnogirsk_school5 © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz