Вільногірська загальноосвітня школа №5
Понеділок, 17.02.2020, 08:40
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS


Тільки Українське радіо-онлайн

Меню сайту

Запитуйте - Відповімо

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук по сайту

Календар новин
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода у Вільногірську

  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ГРИНВІЧ» (GREENWICH)

Конкурс вперше відбувся у 2010 році. У першому конкурсі «Гринвіч» у 2010 році взяли участь 102495 учнів з понад 3200 навчальних закладів України. Організатором Конкурсу є Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр творчих ініціатив "Клєвєр”» (м. Луганськ) за участю Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов. Цілями та завданнями Конкурсу є: розвиток інтересу до англійської мови та культури англомовних країн, підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, активізація позакласної та позашкільної роботи з англійської мови, надання учням можливості змагатися в масштабі, що виходить за рамки регіону, не виїжджаючи з нього.

Стати учасниками конкурсу можуть всі бажаючі учні 2-11 класів, без будь-якого попереднього відбору, які змагатимуться у п’яти вікових категоріях: 2-3, 4-5, 6-7, 8-9 та 10-11 класи. Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, географії, літератури та відображають різнобічну інформацію про англомовні країни. Конкурс фінансується за рахунок організаційних внесків учасників.

Сайт конкурсу - http://uclever.com. На сайті можна ознайомитись з умовами проведення конкурсу, завданнями та відповідями на них за попередні роки.

Порядок проведення конкурсу, зміст і структура завдань (інформація взята з сайту конкурсу)

Конкурс проходить безпосередньо в навчальних закладах в один і той же день, для всіх учасників в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової категорії в межах одного туру. Конкурс проводиться за п'ятьма варіантами відповідно для учнів 2-3, 4-5, 6-7, 8-9 й 10-11 класів. Кожний варіант містить 20 завдань, які розбиті на три групи складності (по 3, 4 і 5 балів за правильну відповідь), на кожне завдання пропонується чотири варіанти відповіді. Пакети з текстами завдань розкриваються безпосередньо перед початком виконання конкурсних завдань. На виконання завдань відводиться 60 хвилин, збільшувати або зменшувати цей час не можна. Бланки з відповідями і даними учасника здаються відповідальними за проведення Конкурсу в школі і надсилаються регіональним представникам, які після попередньої обробки передають в оргкомітет для перевірки й обробки результатів.

Учасникам Конкурсу забороняється виконувати завдання колективно і/або з будь-якою сторонньою допомогою, користуватися при виконанні завдань Конкурсу книгами, конспектами, Інтернетом і будь-якими іншими зовнішніми джерелами інформації, а також будь-якими технічними засобами передачі й обробки інформації, включаючи засоби мобільного зв'язку. Забороняється публікувати й обговорювати завдання конкурсу в Інтернеті до 8:00 дня, наступного за днем проведення Конкурсу. Батьки учасників, уповноважені на те батьківськими зборами або комітетами, мають право контролювати проведення Конкурсу в навчальному закладі на всіх його етапах, включаючи право бути присутнім при відкритті конвертів із завданнями і виконанні завдань учасниками, а також перевіряти правильність обробки бланків відповідей перед їх відправкою.2010-11 рік

В конкурсі прийняли участь 39 учнів 4-11 класів нашої школи. З них сертифікати учасників отримали 37 учнів. 2 учні отримали "Бронзові сертифікати".

Бронзові сертифікати: Леонтьєв Олександр (5-В), Озерний Микола (6 кл.)
Copyright Vilnogirsk_school5 © 2020 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz